AKIN’LI IELTS PROGRAMI

DOLU DOLU PROGRAM!

IELTS Kurslarımızda kısa sürede puan alabileceğiniz ve dolu dolu eğitim alabileceğiniz seçenekler mevcuttur. Kendini İngilizce sınav hazırlık alanında ispatlamış olan AKIN DİL, birbirinden değerli öğretmenlere sizlere seçenek sunmaya gayret eder. Bu noktada hafta içi veya hafta sonu yürütülen kurslarımıza katılmanız mümkündür.

HER HAFTA SEVİYE BELİRLEME SINAVI

Daha önce IELTS puanı olmayan adaylar, kurumumuzda her hafta yapılan seviye tespit sınavına girerek hangi programın kendileri için daha uygun olduğunu öğrenebilirler. Seviye tespit sınavlarımızda READING, SPEAKING ve WRITING becerileri ölçülmektedir. IELTS seviye belirleme sınavı için şubemizden randevu almanız gerekmektedir.


KAYNAK ZENGİNLİĞİ

Derslerimizde alanında uzman eğitimiz kadromuz, kurumumuz tarafından yayınlanan özgün kaynakların yanı sıra tüm dünyada kabul edilen ve kullanılan Cambridge ve Longman gibi IELTS kaynakları kullanmaktadır. Bu kaynaklar kursiyerlerimize ücretsiz olarak verilmektedir.

Kurslarımızda bir dört beceri sınavı olan (Dinleme, Okuma,Yazma, Konuşma) IELTS’e hazırlık kapsamında bol kelime ve okuma çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Yazma becerileriniz teoride ve uygulamada bol örnekle geliştirilecektir. Ayrıca Dinleme ve Konuşma becerileriniz için düzenli olarak alanında uzman yabancı öğretmenlerimizle de desteklenmektedir.

    IELTS SEVİYE TESPİT SINAVI YAPILMAKTADIR. RANDEVU İÇİN LÜTFEN 0312 417 07 20 NUMARALI TELEFONUMUZA ULAŞIN.

    • Öncelikle eğitim danışmanlarımızla birlikte ihtiyacınız olan IELTS türüne (Akademik IELTS veya Genel IELTS) ve hedeflediğiniz IELTS puanına en uygun sınav tarihi belirlenir.

    • Her hafta ücretsiz olarak gerçekleştirilen Seviye Belirleme sınavına katılmanızın ardından, IELTS hedefinize ulaşmanız için en uygun kurs programımız belirlenmektedir.

    • IELTS eğitimine yönelik kurslarımız dahilinde katıldığınız ders saatlerine ek olarak her sınıfın durumuna göre öğretmenin yönlendireceği zaman aralıklarında EK DERSLER le de sizlere destek olmaktayız.

    • Kurslarımızda bir dört beceri sınavı olan (Dinleme, Okuma, Yazma, Konuşma) IELTS’e hazırlık kapsamında bol kelime ve okuma çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Yazma becerileriniz teoride ve uygulamada bol örnekle geliştirilecektir. Ayrıca Dinleme ve Konuşma becerileriniz için düzenli olarak alanında uzman yabancı öğretmenlerimizle de desteklenmektedir.