EN KISA SÜREDE İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ

03.10.2022
Akın Dil Eğitim Merkezi
EN KISA SÜREDE İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ

1 SENEDE İNGİLİZCE ÖĞRENMEK MÜMKÜN MÜ?

Antalya Akın Dil Eğitim Merkezi olarak bu konudaki düşüncemizi sizlerle paylaşmak isteriz. Sıfırdan İngilizce öğrenmek başta zor görünebilir. Yeni bir dil öğrenirken önümüze çıkan birçok kural, yeni kelimeler, anadilimizden farklı yapılar bu durumun en büyük sebepleridir. İngilizce öğrenmeye karar verdiysek yapmamız gereken ilk şey ne için İngilizce öğrenmek istediğimizi belirlemektir. Akademik bir İngilizce mi, sınav İngilizcesi mi, iş İngilizcesi mi yoksa genel İngilizce mi olduğuna karar verdiğimizde bu doğrultuda bir eğitim seçerek hedefimize ulaşmamız bizim için daha kolay olur. Biz Antalya Akın Dil Eğitim Merkezi olarak sınıflarımızı belirtilen amaçlar doğrultusunda homojen olacak biçimde oluşturup, doğrudan hedeflerinize en etkili ve en hızlı şekilde ulaşmanıza yönelik çalışmalar düzenliyoruz. Genel İngilizce ve çocuk gruplarımızda dildeki dört temel beceri olan konuşma, dinleme, okuma ve yazmayı hedef alırken; YDS, YÖKDİL ve YKS gruplarımızda doğrudan ÖSYM tarzında soruları hedef alarak öğrencilerimizi hazırlamayı amaçlıyoruz. Antalya Akın Dil Eğitim Merkezi olarak sınav gruplarımız için kendi özgün kaynaklarımızı kullanıyorken, genel İngilizce gruplarımız için dünyanın önde gelen yayını olan Oxford yayınları ile derslerimizi yürütüyoruz. Daha önce hiç İngilizce eğitimi almamış kişiler mutlaka sıfırdan başlamalıdır fakat daha önce herhangi bir ders alan ya da kendini bireysel olarak geliştirmiş kişiler için hangi seviyede olduğumuzu görmek süreci hızlandırır. Peki, hangi düzeyde olduğumuzu nasıl anlayabiliriz? Türkiye’nin dil eğitimde önde gelen ve Türkiye’nin en kurumsal dil eğitim markası Akın Dil Eğitimin Antalya şubesi olarak sizlere bu hizmeti sunuyoruz. Antalya Akın Dil Eğitim Merkezinde, Seviye Tespit Sınavına girerek seviyemizi öğrenebilir, sizlere uygun olan en etkili ve kısa sürede İngilizce öğrenme programına katılabilirsiniz.

İNGİLİZCE ÖĞRENİRKEN BAŞVURABİLECEĞİMİZ YÖNTEMLER NEDİR?

Dil edinimindeki kilit noktalardan biri, kişinin kendini mümkün olduğunca her gün o dile maruz bırakmasıdır. Düzenli bir şekilde İngilizce yazılmış kitaplar, dergiler, gazeteler okumak, dili İngilizce olan müzikler dinlemek ve dizi, film izlemek bizlere dile aşina olmamızı sağlayacak en etkili yöntemlerdendir. Yeni öğrendiğimiz her kelimeyi bir kenara not almak ya da altını çizmek o kelimenin hafızamıza daha iyi yerleşmesini sağlar. Kısa sürede etkili bir şekilde İngilizce öğrenmek kesinlikle dil bilgisi ve kelime dağarcığının genişlemesinden geçer.

İngilizce öğrenirken internet ve sosyal medya her ne kadar bizlere yardımcı olacak, geniş bir dünya olsa da her zaman doğru bilgiye ulaşamayabiliriz. Hem hızlı hem de kaliteli İngilizce öğrenmek için güvenilir bir dil kursuna başvurmak sizin için en etkili yollardan biri olacaktır. Alanında uzman güçlü akademik kadrosu ve etkili yabancı dil kaynakları ile Antalya Akın Dil Eğitim Merkezine dilediğiniz zaman başvurabilir ve en verimli, hızlı bir İngilizce eğitimine ulaşabilirsiniz.

Sorumuza gelecek olursak… Evet, düzenli çalışma, uzman eğitmen kadrosu ve güvenilir kaynaklarla Antalya Akın Dil Eğitim Merkezinde 1 senede İngilizce öğrenmek mümkündür. Detaylı bilgi almak için Antalya Akın Dil Eğitim Merkezimizi ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz. Antalya Akın Dil Eğitim ile dünyaya yabancı kalmayın.

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız