GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI

11.03.2022
Akın Dil Eğitim Merkezi
GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI

GENEL İNGİLİZCE 

Yurtdışında, günlük hayatında ve iş hayatında İngilizce kullanmak isteyenler için oluşturduğumuz Genel İngilizce Eğitim programlarımız, zengin bir içeriğe sahiptir. Genel İngilizce kurslarımızda adaylar seviyelere göre ayrılarak eğitimlerine başlarlar ve İngilizce öğrenimi için gerekli tüm beceriler üzerine çalıştırılırlar. Programlarımızın tüm seviyelerinde aşağıdaki çalışmalar yapılmaktadır:

a) Dil Bilgisi Eğitimi (Gramer)

b) Kelime ve Telaffuz Eğitimi 

c)Okuma ve Anlama Eğitimi

d) Yazma Eğitimi

e) Konuşma Eğitimi

f) Dinleme ve Yorum Yapma

eğitimlerimiz verilmektedir.

Avrupa dil portfolyosuna göre eğitimlerimiz planlanmakta Kurs programları sonunda öğrencimiz CEFR sertifikasında yer alan kriterleri sağlayarak programı tamamlamaktadır. Kurs sonunda Kurs Merkezi tarafından onaylı katılım sertifikası verilmektedir.Derslerde Kullanılan KaynaklarHer seviye için farklı olarak kullanılan Orijinal OXFORD NAVIGATE veya ENGLISH FILE  bir ana ders kitabının yanında yine kullanılan kitabın WORKBOOK’u kullanılmaktadır. 

Ayrıca OXFORD online sistemi ile, hem öğretmenlerimiz hem de öğrencilerimiz gelişim istatistiklerini kontrol edebilmektedir. Kullanmış olduğumuz sistem ile öğrencilerimiz kurs saatleri ve günleri dışında da, birçok farklı çalışma materyali ve konu anlatımlarına online olarak diledikleri tüm platfıormlardan ulaşabilmektedir. Ayrıca Genel İngilizce Öğrencilerimize YDS.NET sitemizde bulunan Video Derslere erişim imkanı da sunulmaktadır.

Tüm kaynak ve kitaplar AKIN Dil Eğitim Merkezi tarafından adaylara ÜCRETSİZ olarak verilir. Genel İngilizce kurslarımızın amacı, öğrencilerimizin sadece öğrenmesi değil, fakat aynı zamanda öğrendiklerini kullanabilmeleridir. Bundan dolayı kursumuzda verilen İngilizce dersleri öğrencilerin aktif tutulduğu ,yorum yapmaya ve üretmeye zorlandıkları bir sistemle ilerlemektedir.

GRUP SEVİYELERİ ve EĞİTİM SÜRESİ

Genel İngilizce programlarımız toplam 6 seviyeden oluşmaktadır:

Gerek bünyemizdeki kurslarımızda, gerekse yurtdışı eğitim programlarımızda AKIN Dil Eğitim’ de asla sadece kayıt almak adına, öğrencilerin hedef ve amaçlarına uymayan programlar tavsiye edilmez. Öğrencilerimize sadece, en kaliteli eğitimi en ekonomik fiyatlarla ulaştırmayı prensip olarak edinen kurumumuzun bu özelliği, aynı zamanda alanındaki bütün kurumlardan da başlıca ayrıştırıcı özelliğidir.

2022 YILINDA YÜZ YÜZE EĞİTİM PROGRAMLARIMIZDA

GENEL İNGİLİZCE : 

112 Ders saatlik HAZIRLIK PROGRAMLARI 

♦️ 112 Ders Saatlik Yüz yüze eğitim 

♦️ Kaynak Kitaplar ve Ders Materyalleri dahildir.

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız