IELTS HAZIRLIK PROGRAMLARI

11.03.2022
Akın Dil Eğitim Merkezi
IELTS HAZIRLIK PROGRAMLARI

Antalya IELTS Kursunda verdiğimiz IELTS programı dünyanın en popüler İngilizce dil sınavıdır. Yurt dışında çalışmak, öğrenim görmek veya yaşamak istiyorsanız IELTS sınavı bu hayalinizin gerçekleşmesine yardımcı olabilir. IELTS AKADEMİK İngilizce dili konusunda akademik bir yükseköğrenim ortamı için gereken yeterlilik düzeyine sahip olup olmadığınızı ölçer. Sınav, akademik dilin bazı özelliklerini yansıtır ve öğrenim ya da eğitim görmeye başlamak için hazır olup olmadığınızı değerlendirir. EĞER HEDEFLERİNİZDE ;Dünyanın herhangi bir yerinde lisans veya yüksek lisans düzeyinde öğrenim görmek. Birleşik Krallık'ta Tier 4 Sponsoru olan bir üniversitede öğrenim görmek üzere Tier 4 Öğrenci Vizesi için başvuru yapmak İngilizce konuşulan bir ülkede profesyonel bir kurumda çalışmak var ise bu sınava katılmanız yararınıza olacaktır.IELTS SINAV Süresi: 2 saat 45 dakika sürmektedir.Format: Sınav dört bölümden oluşur: Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma. British Council ya da IDP ile IELTS sınavınız için kayıt yaptırdığınızda sınav, resmi bir British Council IELTS sınav merkezinde veya IDP sınav merkezinde gerçekleştirilir.Konuşma sınavınız, sınavın diğer bölümleriyle aynı günde veya en fazla bir hafta öncesinde ya da sonrasında yapılabilir. Konuşma sınavınız ana sınavdan farklı bir günde yapılacaksa size önceden bildirim gönderilir. 

AKIN DİL Antalya ÖN HAZIRLIKLI IELTS PROGRAMLARI

50 Ders Saati Ön hazırlık + 90 Ders saat Sınav Hazırlık

Toplam 140 Ders saati Programlarımız uzman hocalarımız eşliğinde 4 temel Beceriye dayalı Genel İngilizce alt yapısı Intermediate seviyesinde olan öğrencilerle devam etmektedir. 

Toplamda 140 ders saati ile 12 hafta sürmektedir. 

Kaynak kitaplar Cambridge University Press –  Complete IELTS ve Grammar For Ielts  olup, kurumumuz tarafından temin edilmektedir. 

Sınıflarımız 10 kişi olarak düzenlenmiştir.

Kurs programlarımıza katılmak ve detaylı bilgi almak için,

Şubemizle iletişime geçerek  seviye belirleme için randevu alabilir, derslerimize misafir olarak katılarak fikir edinebilirsiniz. 

2022 YILINDA YÜZ YÜZE EĞİTİM PROGRAMLARIMIZDA

ILETS EĞİTİM PROGRAMLARI

140 Ders saatlik HAZIRLIK PROGRAMLARI 

♦️ 140 Ders Saatlik Yüz yüze eğitim 

♦️ Kaynak Kitaplar ve Ders Materyalleri dahildir.

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız