İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI NE KADAR?

14.08.2022
Akın Dil Eğitim Merkezi
İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI NE KADAR?

İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI NE KADAR?

Antalya Konyaaltı Yabancı Dil Kurs Fiyatları konusunda İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler arasındaki İngilizce seviyelerindeki farklılıklar neticesinde oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için öğrencilerin gruplarını belirlemek amacıyla bir seviye belirleme sınavı yapılır. Seviye belirleme sınavına göre sınıflar belirlendiği için siz kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler bu sınavdan sonra kendi seviyenizdeki öğrencilerle birlikte derslere başlarsınız. Kendi seviyenizdeki öğrencilerle birlikte olmak İngilizce öğrenme sürecinizin verimli geçmesini sağlar. Sınıfta yapılan konuşma, okuma, dinleme, soru çözümü, kelime vb. etkinliklerde kendinizi daha güvende hissederek, hata yapmaktan korkmadan derse katılabilirsiniz. Kendi seviyenizin üstünde bir İngilizce dersine katılmak ya da grubuna dahil olmak sizi zorlayabileceğinden İngilizceye olan ilginizi kaybedebilirsiniz.

Antalya Konyaaltı Yabancı Dil Kursu Fiyatları açısında çok fazla olanak sağlamaktadır çünkü Konyaaltı eğitim açısından Antalya’nın en gelişmiş ilçelerinden biridir. Bu nedenle seçenekleriniz fazla olduğu için kendi isteğinize göre bir yabancı dil kursu bulabilirsiniz. Google’dan yabancı dil kursları araması yaparak iletişim bilgilerini bulup telefon ile de fiyat bilgisi alabilirsiniz. İngilizce kursu fiyatları ile ilgili net bir şey söylemek mümkün değildir çünkü İngilizce öğrenme amacınıza göre, kursun uzunluğuna, alacağınız ders saatine ve katılacağınız gruba göre fiyatlar değişmektedir. Mesela YDS-YÖKDİL sınavına hazırlanıyor olabilirsiniz. YDS-YÖKDİL grubuna katılabilirsiniz ya da özel ders alabilirsiniz. Grup dersinin fiyatı ve özel İngilizce dersinin fiyatı doğal olarak farklı olacaktır. Unutmayın ki uygun fiyat ya da yüksek fiyat iyi eğitim anlamına gelmez.

Antalya Konyaaltı’ndaki Yabancı Dil Kursu Fiyatlarını araştırdıktan sonra isteklerinize hitap eden ve kaliteli bir İngilizce kursu seçmek için dikkat etmeniz gerekenler:

  • İngilizce öğrenme amacınıza göre İngilizce kursunda çalışmakta olan öğretmenlerin o alandaki tecrübeleri ve uzmanlıkları
  • İngilizce kursunun sizin yaşadığınız yere göre konumu ve ulaşım kolaylığı
  • Dil Kursundaki imkanlar ve olanaklar (bilgisayar, kütüphane, kantin, sınıfların rahatlığı vb.)
  • Son olarak da İngilizce öğrenme amacınıza göre sınıftaki öğrenci sayısı.

 

Yabancı Dil Kursları ile iletişime geçerek fiyat bilgisi aldıktan sonra kurslarda sormanız ve öğrenmeniz gereken kriterler bunlardır. Daha önce de söylediğimiz gibi uygun fiyat iyi eğitim anlamına gelmeyeceği gibi yüksek fiyatta uygun eğitim anlamına gelmeyebilir. Önemli olan İngilizce öğrenme amacınıza hitap edecek bir eğitim programına kayıt olmaktır. Kendi amacınıza uygun bir program bulmak için aşağıdaki linke tıklayarak İngilizce programlarımızı inceleyebilirsiniz.

Yüz Yüze Dersler | Akın Dil (akindil.com)

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız