Akın'da YKS Kursları

25.01.2023
Akın'da YKS Kursları
Akın'da YKS Kursları

YKS-DİL(TYT-YDT)

 368  SAAT YDT - 472 SAAT TYT Derslerinin yanısıra;

1.       300 SAAT ONLINE EĞİTİM (150 VİDEO DERS+ 150 ONLİNE D GRUBU)

2.       HAFTALIK ETÜT DERSLERİ   (KELİME ,OKUMA, DİL BİLGİSİ,SORU ÇÖZÜM ETÜDLERİ)

3.       70 ADET DENEME(15 YDT + 35 TYT+ 20 DENEME KİTAPLAR )

4.       DETAYLI SINAV KARNESİ ( Öğrenci hem kurum içindeki diğer öğrencilere göre sıralamasını görür hem de her sınavdaki ilerlemesini takip eder, soru türlerine göre eksikliklerini görür ve hocası ile bu doğrultuda bir çalışma planı hazırlar.)

5.       ZORUNLU ETÜT UYGULAMASI (Denemelerde çıkan sonuca göre hedef puanın altında kalan öğrenciler kurum tarafından belirlenen etütlere katılmak zorundadırlar.)

6.       REHBERLİK HİZMETİ (Öğrencilerimiz hem sınıfça hem de bireysel rehberlik hizmeti alırlar)

7.       BİREYSEL ÇALIŞMA PROGRAMI (Rehberlik hocamız ve sınıfın kendi hocası ile birlikte öğrencinin eksik olduğu noktalarda ihtiyacına yönelik çalışma programı yapılır)

8.       TEK HOCA İLE DİL EĞİTİMİ (1- Dil bilgisi , Okuma, Kelime gibi farklı eğitimleri farklı hocalar ile vermek yerine SINIFIN HÂKİMİYETİ, TAKİBİ, KONTROLÜ gibi hususların tek bir hoca ile verilmesi öğrencinin bütünsel gelişimi için önemlidir. 2-Derste işlenen bir gramer konusunun hemen ardından, öğretilen konunun da içinde geçtiği okuma parçalarının okutulması öğrencinin konuyu daha iyi pekiştirmesini sağlayacaktır.Ve de derste kelime çalışması yapar yapmaz, kelimelerin daha akılda kalıcı olabilmesi için okuma alıştırması yapmak çok önemlidir. Bu durum başka bir güne veya saate bırakılırsa aynı etkiyi vermeyecektir.)

9.       SINIFLAR ARASI GEÇİŞ Düşük seviye ile başlayan bir öğrenci gelişim gösterdiğinde performansına göre daha ileri bir sınıfa geçişi yapılır. Böylelikle hem kendi hızında öğrenirken hem de öğrenci'nin motivasyonu artmış olur.

10.    DÜZENLİ VE TİTİZ TAKİP ( Öğrencinin devamsızlığı ya da derse sürekli geç gelmesi durumunda velilerimiz ile iletişime geçilir, bilgilendirmesi yapılır. Yapılan programların takibi, yenilenmesi ,geri dönüt verilip değerlendirilmesi belli periyotlarda yapılır.)

11.    VELİ İLE İLETİŞİM (  Denemeler sonunda sınav karnesindeki sonuçlar , devam - devamsızlık durumları velilere bildirilir.Öğrencinin süreç içerisindeki gelişimi,alınması gereken önlemler,izlenecek yol vb. konularda, yapılan veli toplantıları ile veli -öğrenci-öğretmen arasındaki iletişim etkin bir şekilde sağlanır. )

 

Eğitim programlarımız içinde sunulan YKSDİL KİTAP ve KAYNAKLAR

1.  Starter Grammar

2.  100 Reading

3.  The Exclusive

4.  Reading Words Exclusive

5.  Reading Words MİNİ SÖZLÜK

6.  YKS-DİL Soru Türleri

7.  YKS-DİL Soru Bankası

8.  YKS-DİL Vocabulary

9.  ÖSYM Soru Bankası

10. Last Touch for YKS-DİL

11. Read For Speed

12. 40 Advanced Tests

13. Verbs-Adjectives POSTER

14. Phrasal Verbs-Prepositions POSTER

15. KELİME yaprak testler

16. KARIŞIK SORU yaprak testler / KONU TARAMA TESTLERİ

17. Review Testler

18. 15 adet Kurum İçi deneme sınavı  (+16 Türkiye Geneli) ( YDT+TYT DENEME =46 )

19. EK DERSLER

20.ÜCRETSİZ yds.net üyeliği

(SINIRSIZ VİDEO DERS paketi + 150 saat ONLINE EĞİTİM) olarak öğrencilerimizin seviyelerine uygun şekilde sağlanmaktadır. 

(Programlarımız dahilinde sağlanır. )

 

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız