Akın'da Kids Club (Çocuk Kulübü) Kursları

25.01.2023
Akın'da Kids Club (Çocuk Kulübü) Kursları
Akın'da Kids Club (Çocuk Kulübü) Kursları

╱╲ AKIN KIDS CLUB ╱╲

Değerli Akın Dil Öğrencimiz,

Öncelikle evinize hoş geldiniz! Okul hayatında, günlük hayatta, İngilizce'ye ihtiyacı olanlar ya da  hayatın ilerleyen süreçlerinde yurt dışında , iş hayatında ihtiyaç duyacaklar için oluşturduğumuz AKIN KIDS Club (Çocuk Kulübü) İngilizce Eğitim Programlarımız zengin bir içeriğe sahiptir. KIDS Club kurslarımızda öğrencilerimiz seviyelere göre ayrılarak eğitimlerine başlarlar ve İngilizce öğrenimi için gerekli tüm beceriler üzerine çalıştırılırlar. KIDS Club kurslarımızın amacı öğrencilerimizin sadece teorik bilgi öğrenmesi değil aynı zamanda öğrendiklerini kullanabilmelerini ve öğrencilerimizin dil öğrenim sürecini severek ve eğlenerek geçirmelerini sağlamaktır. Bundan dolayı kursumuzda verilen İngilizce dersleri öncelikle bir dil öğrenmenin düşünüldüğünden daha kolay olduğu aşılanarak öğrencilerin aktif tutulduğu, derslerin eğlenceli hale getirildiği, yorum yapmaya ve üretmeye sürekli teşvik edildiği bir sistemle ilerlemektedir. Programlarımızın tüm seviyelerinde aşağıdaki çalışmalar yapılmaktadır:

AKIN KIDS CLUB ( ÇOCUK KULÜBÜ )

· Dil Bilgisi Eğitimi (Grammar)

· Kelime ve Telaffuz Eğitimi (Vocabulary & Pronunciation)

· Okuma ve Anlama Eğitimi (Reading Comprehension)

· Yazma Eğitimi (Writing)

· Konuşma Eğitimi (Speaking)

· Dinleme Eğitimi (Listening)

· Yarışmalar, Oyunlar, Role-Play (Rol-Oynama), İnteraktif Uygulamalar

· Okuldaki İngilizce Yazılılarına Destek Dersleri (Supportive Classes for School Exams)

· Dış Mekan Etkinlikleri (Outdoor Aktivities)

· Ödüllü Dersler (Sinema, Pizza, Bowling, vb. etkinlikler)

AKIN KINDERGARDEN CLUB ( ANASINIFI KULÜBÜ )

· Kelime ve Telaffuz Eğitimi (Vocabulary & Pronunciation)

· Konuşma Eğitimi (Speaking)

· Dinleme Eğitimi (Listening)

· Yarışmalar, Oyunlar, Role-Play (Rol-Oynama), İnteraktif Uygulamalar

· Ödüllü Dersler (Sinema, Pizza, Bowling, vb. etkinlikler)

DERSLERDE KULLANILAN KAYNAKLAR

Her seviye için farklı olarak kullanılan bir ana ders kitabının yanında, tüm beceriler için OXFORD yayınevlerinin kitapları kullanılmaktadır. Tüm kaynak ve kitaplar AKIN Dil Eğitim Merkezi tarafından öğrencilerimize ÜCRETSİZ olarak verilir.

GRUP SEVİYELERİ ve EĞİTİM SÜRESİ

AKIN KIDS Club (Çocuk) Programlarımız Toplam 5 Seviyeden oluşmaktadır:

- STARTER - ELEMENTARY (Başlangıç - Temel Düzey) (200 SAAT)

- PRE-INTERMEDIATE (Orta Alt Düzey) (200 SAAT)

- INTERMEDIATE (Orta Düzey) (200 SAAT)

- UPPER-INTERMEDIATE (Orta Üst Düzey) (200 SAAT)

- ADVANCED (İleri Düzey) (200 SAAT)

Akın Dil Eğitim Merkezi’nde;

İki günlük programlarımız hafta içi ve hafta sonu; haftalık 3 saat Main Course (ana ders) + 3 saat Conversation Club (konuşma kulübü) dersleri olmak üzere; her bir seviyede haftada 6 saat ve sonunda kur bitirme sınavıyla beraber 33 hafta (200 saat) sürmektedir.

Tek günlük programlarımız hafta sonu; haftalık 2 saat Main Course (ana ders) + 2 saat Conversation Club (konuşma kulübü) dersleri olmak üzere; her bir seviyede haftada tek gün şeklinde 4 saat ve sonunda kur bitirme sınavıyla beraber 33 hafta (132 saat) sürmektedir. Tek günlük programlarımız hızlandırılmış programlardır.

Devamsızlık Durumu: Derslerde imza karşılığı yoklama alınmaktadır ve iki günlük programlarda % 10 (20 saat); Tek günlük programlarda % 10 (13 saat) devamsızlık hakkınız bulunmaktadır. Devamsızlık sınırını aşan öğrenci (hastalık vb. sebepler hariç) kur bitirme sınavından başarısız olursa, aynı kuru %50 indirimli alabilir, devamsızlık barajını aşmayan öğrenci, kur bitirme sınavından başarısız olsa dahi aynı kuru ücretsiz alma hakkına sahiptir.

AKIN Kindergarden (Anasınıfı) Tek günlük programlarımız hafta sonu; haftalık 2 saat Main Course (ana ders) + 2 saat Conversation Club (konuşma kulübü) dersleri olmak üzere; her bir seviyede haftada 4 saat olmak üzere 33 hafta (132 saat) sürmektedir.

Quiz (Kısa Sınav) ve Sınavlar Hakkında: Belirlenen ünite sonlarında ünite sonu kısa sınavlar uygulanacak ve öğrencinin eksikleri tespit edilecektir. Kurun ortasında “Ara Sınav” yapılacaktır. Son hafta ise “Kur Bitirme Sınavı” yapılacaktır. Bu sınavda kur boyunca görmüş olduğunuz konular sorgulanacaktır. Bu sınavdan geçebilmek için 60 almak yeterlidir. Sınavda başarılı olamayanlar bir üst kura devam edemezler. Sınavdan kalan öğrenci, devamsızlık sınırını aşmazsa, ücretsiz tekrar aynı kura katılabilecektir. Final Sınavı; Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma bölümlerinden oluşmaktadır.

Yazma Eğitimi (Writing): LONGMAN ve OXFORD kitap setlerinin, verilen bilgilerde yazma eğitimi olan kısımların verildiği eğitimdir. Öğrencimiz bu çalışmalarda öğrenilen kelimeleri doğru yazma ve düzgün cümleler kurma becerilerini geliştirir.

Konuşma Eğitimi (Speaking): Derslerde hedef dil olan İngilizce konuşulmaktadır. Öğrencilerimize akademik İngilizce ile birlikte günlük İngilizce de öğretilmektedir. Deyimler, atasözleri ve kelime çalışmaları da yapılmaktadır. Tüm seviyelerde öğrencilerimiz haftanın bir günü Native ( Ana dili İngilizce olan ) okutmanlarımızla çalışmakta, Advanced seviyesinden itibaren tüm dersleri yabancı okutmanlarımız vermektedir.

Okuma Eğitimi (Reading): Hedefimiz her öğrencimizin Reading Corner'dan (Okuma Köşemizden), her kur en az 5 hikâye kitabı okumasıdır. Seviyelere göre belirlenen bu kitaplar da sizlere Akın Dil Eğitim Merkezi tarafından sağlanmaktadır.

Dinleme Eğitimi (Listening): LONGMAN ve OXFORD kitap setlerinin, öğrenciyi sıkmadan hedef dil bilgisi konusunu ve kelimeleri dinleme metinlerinde anlaşılır ve akıcı bir şekilde verdiği eğitimdir. Öğrenci bu çalışmalarda farklı milliyetlerden farklı aksanlar duyar ve aradaki farkları ayırt edebilecek ve en doğru sesletimi belirleyebilecek seviyeye gelir.

*** Çocuklarımızın ulaşım güvenliğini sağlamak amacıyla eğitim süresince kurumumuz SERVİS hizmeti sunmaktadır.

 

 

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız