IELTS HAZIRLIK PROGRAMLARI

10.03.2022
IELTS HAZIRLIK PROGRAMLARI
IELTS HAZIRLIK PROGRAMLARI

IELTS IELTS dünyanın en popüler İngilizce dil sınavıdır. Yurt dışında çalışmak, öğrenim görmek veya yaşamak istiyorsanız IELTS sınavı bu hayalinizin gerçekleşmesine yardımcı olabilir. IELTS AKADEMİKİngilizce dili konusunda akademik bir yükseköğrenim ortamı için gereken yeterlilik düzeyine sahip olup olmadığınızı ölçer. Sınav, akademik dilin bazı özelliklerini yansıtır ve öğrenim ya da eğitim görmeye başlamak için hazır olup olmadığınızı değerlendirir.EĞER HEDEFLERİNİZDE ;Dünyanın herhangi bir yerinde lisans veya yüksek lisans düzeyinde öğrenim görmekBirleşik Krallık'ta Tier 4 Sponsoru olan bir üniversitede öğrenim görmek üzere Tier 4 Öğrenci Vizesi için başvuru yapmakİngilizce konuşulan bir ülkede profesyonel bir kurumda çalışmak var ise bu sınava katılmanız yararınıza olacaktır.IELTS SINAV Süresi: 2 saat 45 dakika sürmektedir.Format: Sınav dört bölümden oluşur: Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma. British Council ile IELTS sınavınız için kayıt yaptırdığınızda sınav, resmi bir British Council IELTS sınav merkezinde veya IDP sınav merkezinde gerçekleştirilir.Konuşma sınavınız, sınavın diğer bölümleriyle aynı günde veya en fazla bir hafta öncesinde ya da sonrasında yapılabilir. Konuşma sınavınız ana sınavdan farklı bir günde yapılacaksa size önceden bildirim gönderilir. 

AKIN DİL ÖN HAZIRLIKLI IELTS PROGRAMLARI

24 Ders Saati Ön hazırlık +80 Ders saat Sınav Hazırlık

Toplam 104 Ders saati Programlarımız uzman hocalarımız eşliğinde 4 temel Beceriye dayalı Genel İngilizce alt yapısı Intermediate seviyesinde olan öğrencilerle devam etmektedir. 

Toplamda 104 ders saati ile 10-12 hafta sürmektedir. 

Kaynak kitaplar Cambridge – IELTS  olup, kurumumuz tarafından temin edilmektedir. 

Sınıflarımız 12 - 16 kişi olup her ay , hafta içi/ hafta sonu seçenekleriyle yeni sınıflarımız başlamaktadır. 

Kurs programlarımıza katılmak ve detaylı bilgi almak için,

Şubemizle iletişime geçerek  seviye belirleme için randevu alabilir, derslerimize misafir olarak katılarak fikir edinebilirsiniz. 

2022 YILINDA YÜZ YÜZE EĞİTİM PROGRAMLARIMIZDA

ILETS EĞİTİM PROGRAMLARI

104 Ders saatlik HAZIRLIK PROGRAMLARI 

♦️ 104 Ders Saatlik Yüz yüze eğitim 

♦️ YDS NET - Sınırsız Video Ders Paketi 

♦️ Kaynak Kitaplar ve Ders Materyalleri dahildir.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız