İZMİT KOCAELİ EKİM YDS SINIFLARIMIZ KAYITLARA BAŞLADI

25.12.2022
İZMİT KOCAELİ EKİM YDS SINIFLARIMIZ KAYITLARA BAŞLADI

Temel Seviye YDS sınıflarımız 240 saat yüz yüze dersten oluşmaktadır. Bu eğitimimizin 60 saati YDS’nin temelini oluşturan grammar konuları, temel okuma ve çeviri pratiğinin kazanılması ve kelime öğreniminden oluşmaktadır.( YDS eğitimde Genel İngilizce seviyeniz önemli değildir.)

60 saat tamamlandıktan sonra kalan 180 saatte (aynı zamanda orta seviye dediğimiz YDS Sınıflarımıza YDS/YÖKDİL’den 40 üstü puan almış öğrencilerimiz geri kalan 180 saatte dahil olabilirler) sınava yönelik dil bilgisi anlatımı ve YDS/YÖKDİL’e yönelik soru çözümleri başlar. Eş zamanla da yoğun bir şekilde okuma, çeviri ve kelime çalışmaları yürütülür. 

240 saat temel eğitime ek olarak YÖKDİL sınavından 6-7 hafta öncesinden başlayan YDS’ye kadar süren 40 saatlik sınava yönelik konu tekrarı ve soru çözümü ek dersi yapılır.( Online ya da Fiziki)Yine ek olarak kayıt olduğunuz tarihten başlayarak ücretsiz ydsnet erişiminiz açılır.( Daha fazla bilgi için kurumuzu ziyaret edebilir ya da bizimle irtibata geçebilirsiniz.)

Derslerde ve ek derslerde kullanılacak tüm kaynaklar tarafımızdan size ek ücret talep edilmeden sağlanacaktır. (Kitaplarımızı incelemek, içeriğini görmek için kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.)

Detaylı bilgi için sizleri her zaman kurumuza bekleriz. Böylece hocalarımızla tanışabilir, ydsnet içeriğine göz atabilir ve kitaplarımızı inceleyebilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını almak için, Akın to Yakın to /

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız