YKSDİL HAZIRLIK PROGRAMLARI

11.03.2022
YKSDİL HAZIRLIK PROGRAMLARI
YKSDİL HAZIRLIK PROGRAMLARI

YKSDİL Üniversite hazırlık maratonunda, adayların seçebilecekleri yollardan biri olan Yabancı Dil puanı ile öğrenci alan lisans bölümleridir.Yabancı Dil yerleştirme puanı ile öğrencilerin seçebilecekleri lisans bölümleri, başta İngilizce olmak üzere, birçok dilde, “Dil ve Edebiyat, Öğretmenlik veya Mütercim – Tercümanlık” bölümlerini içerir.

Akın Dil’de YKSDİL Hazırlık programları 

Toplam 500 Ders Saatlik bir programda Hafta içi veya Hafta sonu Kurs program alternatifleri ile öğrencilerimize sunulmaktadır. 

Program içeriğinde 300 Ders Saati İngilizce100 Ders Saati Matematik100 Ders Saati Türkçe Eğitim programları bulunmaktadır. 

Toplamda 10 aylık hazırlık programı 11. Sınıf itibariyle başlamaktadır. Yine Seviyenize uygun 12 ve Mezun sınıflarımızda programlarımızda yer almaktadır.

Hazırlık programlarımızda tamamen sınava yönelik bir program izlenmektedir. Öncesinde seviye belirlem sınavına katılarak size uygun grup derslerine misafir olarak katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz. 

Kontenjanlarımız Pandemi koşulları sebebiyle kısıtlıdır. Sınıflarımız ortalama 55 M2 de 20 -25 Mevcutlarında bulunmaktadır.

2022 YILINDA Yüz yüze eğitim programlarımızda Şu anda Erken Kayıt Dönemimiz devam etmektedir. 500 Ders saatlik ÖN HAZIRLIK PROGRAMLARI ♦️ 300 Ders Saatlik Yüz yüze eğitim 

♦️ 144 Ders Saatlik AHMET AKIN OFFLINE DERS KAYITLARI 

♦️ YDS NET - Sınırsız Video Ders Paketi

♦️ 100 Ders Saati Türkçe – 100 Ders Saati Matematik

♦️ Kaynak Kitaplar ve Ders Materyalleri

♦️ Türkiye Geneli Deneme Sınavları dahildir.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız