Conversation Club

06.03.2021

İNGİLİZCE KONUŞMA KULUBÜ

 

İNGİLİZCE KONUŞMA KULUBÜ

 

AKIN Dil Eğitim Merkezide, native speaker ( anadili İngilizce olan hocalar ) eşliğinde ve gözetiminde, orta ve ileri düzeydeki öğrenciler için tasarlanmış olan İngilizce konuşma kulüplerimiz,  pratik konusunda eksikliği olan, konuşma becerileri daha zayıf kalmış kişiler için eşsiz bir gelişim ortamı sağlamaktadır.

İngilizce konuşmak ve dinlemek üzerine odaklanmış sınıflarımız, Türk insanın ‘Anlıyorum ama konuşamıyorum’ klişesini bozmayı hedeflemektedir. İngilizce konuşma kulübü programımızda üstünde durulan en önemli nokta aktif olarak öğrencileri konuşabilecekleri bir ortamda bulundurmaktır. Bu sayede büyük ölçüde eksikliği hissedilen pratik konusunda öğrencilerimiz kendilerini geliştirme fırsatı bulmaktadır.

İngilizce Konuşma kulübümüzde aylık olarak gruplara devam sağlanmakta ve kayıtlar aylık bazda alınmaktadır. Genellikle haftada iki gün olarak verilen İngilizce konuşma kursu programı, oluşturulan grup ve öğrencilerin talepleri doğrultusunda daha yoğun bir tempoya çekilebilmektedir. 

Aylık toplam ders saati 40 saat ve toplam ücreti ise 720 TL şeklindedir. Ders günlerimiz hafta içi Salı  – Perşembe  ve Pazartesi – Çarşamba akşamları saat 18:30 – 21:40  arasındadır. Her ay kurs takvimi ve tarihleri değişmektedir.

İngilizcesinde pratik eksikliği hisseden tüm öğrenciler, tüm çalışanla grubumuza davetlidir.