GENEL İNGİLİZCE GRUPLARIMIZ BAŞLIYOR !

15.11.2019

GENEL İNGİLİZCE HAZIRLIK PROGRAMLARI - 2020

Değerli Akın Dil Öğrencimiz,

Öncelikle evinize hoş geldiniz! Yurtdışında, günlük hayatında veya iş hayatında İngilizceye ihtiyaç duyanlar için oluşturduğumuz Genel İngilizce Eğitim Programlarımız zengin bir içeriğe sahiptir. Genel İngilizce kurslarımızda adaylar seviyelere göre ayrılarak eğitimlerine başlarlar ve İngilizce öğrenimi için gerekli tüm beceriler üzerine çalıştırılırlar. Genel İngilizce kurslarımızın amacı öğrencilerimizin sadece teorik bilgi öğrenmesi değil aynı zamanda öğrendiklerini kullanabilmelerini sağlamaktır. Bundan dolayı kursumuzda verilen İngilizce dersleri öğrencilerin aktif tutulduğu, yorum yapmaya ve üretmeye sürekli teşvik edildiği bir sistemle ilerlemektedir. Programlarımızın tüm seviyelerinde aşağıdaki çalışmalar yapılmaktadır:

  • Dil Bilgisi Eğitimi (Gramer)
  • Kelime ve Telaffuz Eğitimi ( Vocabulary & Pronunciation )
  • Okuma ve Anlama Eğitimi ( Reading Comprehension )
  • Yazma Eğitimi ( Writing )
  • Konuşma Eğitimi ( Speaking )
  • Dinleme Eğitimi ( Listening )

Derslerde Kullanılan Kaynaklar

Her seviye için farklı olarak kullanılan bir ana ders kitabının yanında, tüm beceriler için OXFORD yayınevinin kitapları kullanılmaktadır. Ayrıca OXFORD online sistemi (myenglishlab.com.) ile hem öğretmenlerimiz hem de öğrencilerimiz gelişim istatistiklerini kontrol edebilmektedir. Kullanmış olduğumuz sistem ile öğrencilerimiz kurs saatleri ve günleri dışında da birçok farklı çalışma materyali ve konu anlatımlarına online olarak diledikleri tüm platformlardan ulaşabilmektedir. Tüm kaynak ve kitaplar AKIN Dil Eğitim Merkezi tarafından adaylara ÜCRETSİZ olarak verilir. 

 

GRUP SEVİYELERİ ve EĞİTİM SÜRESİ

Genel İngilizce Programlarımız Toplam 6 Seviyeden (Temel – Başlangıç – Alt Orta – Orta – Üst Orta – Gelişmiş) Oluşmaktadır: Akın Dil Eğitim Merkezi’nde hafta içi akşam haftalık 12 saatlik programlar 11 hafta, hafta sonu sabah veya öğlen haftalık 10 saatlik programlar 13 hafta sürmektedir.