Akın'da Genel Ingılızce kursları

Genel İngilizce KurslarıYurtdışında, günlük hayatında ve iş hayatında İngilizce kullanmak isteyenler için oluşturduğumuz genel İngilizce eğitim programlarımız, zengin bir içeriğe sahiptir. Genel İngilizce kurslarımızda adaylar seviyelere göre ayrılarak eğitimlerine başlarlar ve İngilizce öğrenimi için gerekli tüm beceriler üzerine çalıştırılırlar. Programlarımızın tüm seviyelerinde aşağıdaki çalışmalar yapılmaktadır:

  • a) Dil Bilgisi Eğitimi (Gramer)
  • b) Kelime ve Telaffuz Eğitimi
  • c) Okuma ve Anlama Eğitimi
  • d) Yazma Eğitimi
  • e) Konuşma Eğitimi
  • f) Dinleme ve Yorum Yapma Eğitimi

Derslerde Kullanılan Kaynaklar

Her seviye için farklı olarak kullanılan bir ana ders kitabının yanında, tüm beceriler için PEARSON LONGMAN kaynaklı ayrı kitaplar kullanılmaktadır. Ayrıca PEARSON LONGMAN online sistemi ile, hem öğretmenlerimiz hem de öğrencilerimiz gelişim istatistiklerini kontrol edebilmektedir. Kullanmış olduğumuz sistem ile öğrencilerimiz kurs saatleri ve günleri dışında da, birçok farklı çalışma materyali ve konu anlatımlarına online olarak diledikleri tüm platfıormlardan ulaşabilmektedir. Tüm kaynak ve kitaplar AKIN Dil Eğitim Merkezi tarafından adaylara ÜCRETSİZ olarak verilir. Genel İngilizce kurslarımızın amacı, öğrencilerimizin sadece öğrenmesi değil, fakat aynı zamanda öğrendiklerini kullanabilmeleridir. Bundan dolayı kursumuzda verilen İngilizce dersleri öğrencilerin aktif tutulduğu ,yorum yapmaya ve üretmeye zorlandıkları bir sistemle ilerlemektedir.Tüm kaynak ve kitaplar AKIN Dil Eğitim Merkezi tarafından adaylara ÜCRETSİZ olarak verilir. Derslerde kullanılan kitap ve diğer kaynaklar adayların seviyelerine göre farklılık göstermektedir.

 

GRUP SEVİYELERİ ve EĞİTİM SÜRESİ

Genel İngilizce programlarımız toplam 6 seviyeden oluşmaktadır:

Gerek bünyemizdeki kurslarımızda, gerekse yurtdışı eğitim programlarımızda AKIN Dil Eğitim’ de asla sadece kayıt almak adına, öğrencilerin hedef ve amaçlarına uymayan programlar tavsiye edilmez. Öğrencilerimize sadece, en kaliteli eğitimi en ekonomik fiyatlarla ulaştırmayı prensip olarak edinen kurumumuzun bu özelliği, aynı zamanda alanındaki bütün kurumlardan da başlıca ayrıştırıcıcı özelliğidir.

Temel

Başlangıç

Alt-Orta

Orta

Üst-Orta

Gelİşmİş

Her program ortalama olarak 8 – 12 hafta sürede tamamlanır. Genel İngilizce kurslarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve başlangıç tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz. ( info@akindil.com – bilgi@akindil.com )