Başlangıç & Bitiş Tarihi 01.06.2024 - 03.11.2024
Ders Günleri Cumartesi,Pazar,
Ders Saatleri 10:00 - 14:00
Seviye 0 - 40

2024 SONBAHAR YDS / YÖKDİL- 1 HAZİRAN - HAFTA SONU SABAH (2)

YDS - YÖKDİL SINAVLARI sizlerin akademik anlamda kelime, okuma, gramer bilginizi ve anlam bilginizi ölçen çoktan seçmeli sınavlardır. Bu sebeple YDS – YÖKDİL sınavına daha önce hiç girmemiş veya sınava girip 0-35 puan bandındaki öğrencilerimiz genellikle ÖN HAZIRLIKLI TEMEL SEVİYE programlarında sınava hazırlık yaparlar. ÖN HAZIRLIK programlarımız öğrencimizin önce kelime, okuma, gramer bilgisi, çeviri ve anlam bilgisi üzerine detaylı bir çalışma yaptırır. Sonrasında çalıştığımız ilk günden sınav gününe kadar devam eden programlarda tam anlamıyla sınava hazırlık çalışması yapılmaktadır.

Programın sonlarına doğru hem YDS hem de YÖKDİL sınavına yönelik deneme sınavları yapılır ve öğrencimizin eksik veya iyi olduğu konuların analizi yapılır. Son 40 günlük çalışmamız deneme sınavlarından aldığınız puan ve soru tiplerindeki başarınıza odaklı tamamen sınava yönelik bir çalışma ile devam eder.

Bu program sonunda Yüksek Lisans veya akademik anlamda kelime okuma ve çeviri beceriniz gelişeceği için artık okuduğunuz bir metni anlayabilir bağlaçlarını detaylı inceleyebilir çıkarım yapabilir ve çevirilerinizi kendi başınıza yapabilir bir seviyeye gelmiş olursunuz.

Ön hazırlıklı gruplarda Temel Seviyeden sınav hazırlık sürecinizde 0-35 puan bandındaki öğrencilerimiz için ilk hedefimiz 55-65 puan aralığıdır.

Tabi ki çalışma yoğunluğunuza göre puan aralığınız 65-75 bantlarına da çıkabilir. Bunları dönem sonunda yapılan deneme sınavları ile detaylı ölçebilirsiniz.

Kısacası siz değerli öğrencilerimize Ön Hazırlık programlarında sınava yönelik blok şekilde 5 ila 6 aylık bir çalışma programı ile ilk günden son güne kadar sınavda karşınıza çıkacak tüm konular detaylı olarak işlenir.

Akın Dil Eğitim Merkezi

2024 SONBAHAR YDS / YÖKDİL- 1 HAZİRAN - HAFTA SONU SABAH (2)

Başlangıç Tarihi 01.06.2024
Bitiş Tarihi 03.11.2024
Ders Günleri Cumartesi,Pazar,
Ders Saati 10:00 - 14:00
Kontenjan Durumu
22/25

veya

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız