Başlangıç & Bitiş Tarihi 09.07.2024 - 18.10.2024
Ders Günleri
Ders Saatleri 02:00 - 02:00
Seviye 60 - 70

2024 SONBAHAR YDS/YÖKDİL 9 TEMMUZ SALI-PERŞ AKŞAM (60+ PUAN ALANLAR)

60+ Puan Grubu - YDS+YÖKDİL Sonbahar 2024 "120 Ders Saati, 

Resmi Tatiller ders saatlerinden çıkarılarak hesaplanmıştır. 

Grup kontenjanı min. 25 max. 45 kişi aralığında olacaktır. 

Not : Kursa katılacak olan adayların son 1 yıl içerisinde YDS ‘den ya da Yökdil’den ilgili puanı almış olmaları; ya da şubede yapılacak olan Seviye Belirleme Sınavından yeterli not almaları gereklidir.

 

Ders İçeriği: Derslerimizde, her ders günü Akın Dil Eğitim kelime ezberletme metotları uygulanarak öğrencilerin sınavlarda karşılaşacağı cümle/metinlere yönelik altyapıyı oluşturmak için kelime çalışması yapılır. Devamında sınavların güncel kurgusuna uygun şekilde konu anlatımı ve ilgili konuya dair sınava hazırlayıcı özgün sorular ya da çıkmış sınav soruları çözülmekte ve cümle/soru/metin analizi yapılarak öğrencilere yeni şeyler öğrenirken, bu seviyelerde sık karşılaşılan bir sorunu çözmek adına, olası yanlış bilgilerini düzeltme imkanı sağlanmaktadır. Kurs süresince, ÖSYM dil sınavlarında çıkmış sorulara ek olarak,  alanında uzman yazar kadromuz tarafından yazılan Kelime-Okuma-Konu Anlatım-Soru Bankası içerikli kaynaklar kullanılarak yürütülen dersler ile öğrencilerin sınavlarda çıkabilecek her konuyla ilgili aşinalık, soru çözme deneyimi ve yetkinliği kazandıklarından emin olunur.

 

Kurs program derslerinin dışında ücretsiz olarak haftalık belirlenen ek dersler (Kelime-Okuma -Çeviri-Soru Çözümü), yds.net sisteminde bulunan Çalışma Odası Video dersleri, online ek dersler ve Ahmet Akın'ın Online D grubunun ders kayıtları öğrencilerimize sınav gününe kadar sınırsız olarak açılmaktadır. Bu şekilde öğrencilerin konuları tekrar/takviye ve telafi etmesi sağlanır. Sınava son 1 ay kala Video Çözümlü olarak 2 adet Türkiye Geneli Ücretsiz deneme sınavı yapılarak öğrencinin gerçek sınav deneyimi yaşamasına yardımcı olunur.

Akın Dil Eğitim Merkezi

2024 SONBAHAR YDS/YÖKDİL 9 TEMMUZ SALI-PERŞ AKŞAM (60+ PUAN ALANLAR)

Başlangıç Tarihi 09.07.2024
Bitiş Tarihi 18.10.2024
Ders Günleri
Ders Saati 02:00 - 02:00
Kontenjan Durumu
0/1

veya

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız