Başlangıç & Bitiş Tarihi 24.06.2024 - 18.10.2024
Ders Günleri Pazartesi,Çarşamba,
Cuma,
Ders Saatleri 09:30 - 13:30
Seviye 0 - 30

2024 SONBAHAR YDS/YÖKDİL YAZ YOGUN 24 HAZİRAN PZTS-ÇARŞ-CUMA SABAH (0-30 PUAN ALANLAR)

0-30 Puan Grubu - YDS+YÖKDİL Sonbahar 2024 "230 Ders Saati, 

GRUP EĞİTİMİNİN 30 EYLÜL İTİBARİ İLE HAFTADA 2 GÜN (10 SAAT) OLARAK DEVAM ETMESİ ÖNGÖRÜLMÜŞTÜR. 

Resmi Tatiller ders saatlerinden çıkarılarak hesaplanmıştır. 

Grup kontenjanı min. 25 max. 45 kişi aralığında olacaktır. 

Not : Kursa katılacak olan adayların son 1 yıl içerisinde YDS ‘den ya da Yökdil’den ilgili puanı almış olmaları; ya da şubede yapılacak olan Seviye Belirleme Sınavından yeterli not almaları gereklidir.

 

Ders İçeriği: Kursumuz “Ön Hazırlık + YDS” olarak devam edecektir. Her derste önce Akın Dil Eğitim kelime ezberletme metotları uygulanarak öğrencilerin sınavlarda karşılaşacağı cümle/metinlere yönelik altyapıyı oluşturmak için kelime çalışması yapılır. Devamında sınavların güncel kurgusuna uygun şekilde konu anlatımı ve ilgili konuya ilişkin sınava hazırlayıcı özgün sorular ya da çıkmış sınav soruları çözülmekte ve sonrasında o gün işlenen konuları destekleyici okuma metinleri ile kelime-okuma-metin analizi yapılır. Hepsi alanında uzman yazar kadromuz tarafından yazılan Kelime-Okuma-Konu Anlatım-Soru Bankası içerikli kaynaklar ile yürütülen dersler öğrencilerin sınavlarda çıkabilecek her konuyla ilgili aşinalık ve yetkinlik kazandıklarından emin olunur. İlerleyen dönemlerde ise dersler çıkmış ÖSYM soruları ve yazar kadromuz tarafından her dönem yenileri üretilen özgün denemelerin çözümüyle desteklenerek yaklaşık 4000 civarında soru çözmeleri sağlanır.

 

Kurs program derslerinin dışında ücretsiz olarak haftalık belirlenen ek dersler (Kelime-Okuma -Çeviri-Soru Çözümü), yds.net sisteminde bulunan Çalışma Odası Video dersleri , online ek dersler ve Ahmet Akın'ın Online D grubunun ders kayıtları öğrencilerimize sınav gününe kadar sınırsız olarak açılmaktadır. Bu şekilde öğrencilerin konuları tekrar/takviye ve telafi etmesi sağlanır. Sınava son 1 ay kala Video Çözümlü olarak 2 adet Türkiye Geneli Ücretsiz deneme sınavı yapılarak öğrencinin gerçek sınav deneyimi yaşamasına yardımcı olunur.

Akın Dil Eğitim Merkezi

2024 SONBAHAR YDS/YÖKDİL YAZ YOGUN 24 HAZİRAN PZTS-ÇARŞ-CUMA SABAH (0-30 PUAN ALANLAR)

Başlangıç Tarihi 24.06.2024
Bitiş Tarihi 18.10.2024
Ders Günleri Pazartesi,Çarşamba,
Cuma,
Ders Saati 09:30 - 13:30
Kontenjan Durumu
24/40

veya

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız