Başlangıç & Bitiş Tarihi 05.12.2022 - 09.02.2023
Ders Günleri Pazartesi,Perşembe,
Ders Saatleri 10:00 - 13:10
Seviye 10 - 10

AKIN DİL ANTALYA ŞUBESİ HAFTAİÇİ SABAH ONLINE A1 GRUBU

2003 yılında kurulmuş olan Akın Dil Eğitim Merkezimiz yabancı dil eğitimi alanında kaliteli eğitim programları, yayınları, alanında uzman öğretmen kadrosu, yeni eğitim öğretim yenilik ve teknolojilerine göre dizayn edilmiş modern sınıfları, dil öğreniminde önem teşkil eden öğrenci merkezli, görsel, işitsel öğretim araçları, genel İngilizce yabancı dil eğitiminin yanı sıra öğrencilerine sağladığı sosyal ve kültürel gelişim ortamı farklılığı ile 19 yıldır hizmet vermeye devam ediyor.

Akın Dil Eğitim Merkezi Genel İngilizce kurs programı Avrupa Dil Portfolyosuna uygun olarak hazırlanmış Genel İngilizce seviyelerinden oluşturulmaktadır.

Genel İngilizce yabancı dil kurs programının amacı öğrencilerine uluslararası standartlara uygun dil becerilerini kazandırmaktır. Akın Dil Eğitim Merkezi İngilizce kursunda İngiliz İngilizcesine uygun Oxford yayın kaynakları kullanılmaktadır. 21.yüzyılda İngiliz İngilizcesi bilim, iş, eğitim, teknoloji ve internet ortamında evrensel bir dil olarak kullanılmaktadır.

ANTALYA GENEL İNGİLİZCE YABANCI DİL KURSU DERS GÜN VE SAATLERİ

A1 SEVİYESİ ONLINE GENEL İNGİLİZCE GRUBU

PAZARTESİ - PERŞEMBE : 10.00 - 13.10 ARASI

4+4 DERS - 10 HAFTA - TOPLAM 80 DERS

GENEL İNGİLİZCE KURSU

NOT: Belirli sayıda talep durumunda grup gün ve saatleri ayarlanabilir.

GENEL İNGİLİZCE KURSU FİYATLARI VE ÖDEME YÖNTEMLERİ

Her eğitim öğretim dönemi başlangıcında kayıt yaptıracak öğrencilere yapılan bir seviye belirleme sınavına bağlı olarak İngilizce seviyelerine göre gruplar açılmaktadır. Online dersler için ödemeler tek seferde nakit, kredi kartı, EFT ya da banka kartı ile yapılabilir. Genel İngilizce Yabancı Dil Kurslarında eğitim öğretim dönemi başlamadan belirlenen fiyatlar ve dönem başladıktan sonra belirlenen fiyatlar farklılık gösterebilir. Eğitim öğretim dönemi başlamadan kayıt yaptıran öğrenciler erken kayıt indiriminden yararlanabilirler. Ayrıca yabancı dil kursları belirli şirketlerle yaptığı anlaşmalar, öğrencinin eski öğrenci olması ve kardeş, arkadaş olması gibi durumlara göre belirli indirimler yapabilirler. 

Antalya Akın Dil Eğitim Merkezi öğrencilerine ilk etapta 1 kur genel İngilizce eğitimi vermektedir. Bu eğitim programı Genel İngilizce Yabancı Dil Eğitim programını tercih eden genellikle yetişkin ağırlıklı öğrenciler daha sonra eğer kursa kişisel nedenlerden dolayı ya da sair nedenlerle kursa devam edememeleri durumunda maddi, manevi kayba uğramaması için öğrenci eğer devam etmek isterse, kendi tercihine bırakmak için planlanmıştır. Online İngilizce derslerinin amacı ise öğrenciler ile öğretmenleri daha konforlu bir ortamda biraraya getirerek ingilizce öğretimini sağlamaktadır. Çünkü günümüz dünyasında bazen öğrencilerin işten, okuldan ya da sağlık nedenleri ile yüzyüze eğitim alma imkanı bulunmamaktadır. Biz de Akın Dil ailesi olarak öğrencilerimizin bu ihtiyacını gidermek amacıyla Online Genel İngilizce grubumuzu açma kararı aldık. 

Ayrıca Online Genel İngilizce eğitimleri fiziksel bir sınıf ortamı ve öğrenci sayısı ile sınırlı kalmadığı için öğrencilere daha makul fiyatlarla hizmet sunmaya imkan sağlamaktadır.

Online da olsa Genel İngilizce öğretimi uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu nedenle profesyoneller tarafından hazırlanan ve daha önce denenmiş ve başarıya ulaşmış eğitim öğretim metot ve kaynakları kullanılmalıdır. Dil öğrenmek o dile maruz kalmak ve iletişim kurabilmeye bağlıdır ve Genel İngilizce Kursları konuşma ağırlıklı öğretim metodu içermelidir. Yalnızca İngilizce kursu ücretine bakarak uygun fiyatlı kurs seçimi yerine, yabancı dil eğitimi veren bir kurs seçerken özellikle hangi müfredata göre öğretim yaptığına dikkat edilmelidir. Akın Dil Eğitim Merkezi uluslararası dil öğretim standartlarına uyan Avrupa Dil portfolyosuna göre hazırlanmış Genel İngilizce seviyelerine göre eğitimlerini sürdürmektedir.

Avrupa dil portfolyosuna göre belirlenen Genel İngilizce seviyeleri A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerinden oluşur. Akın Dil Eğitim Merkezinde verilen İngilizce seviyeleri bu nedenle Avrupa Dil standartları ile uyumludur.

Antalya Akın Dil Eğitim Merkezi aynı zamanda alanında deneyimli, uzman öğretmenler eğitim vermekte ve Genel İngilizce öğretimi alanında dünya genelinde ün yapmış ve başarılara imza atmış Oxford Üniversitesinin hazırladığı kaynaklar kullanılmaktadır. Öğretmenin önemli olduğu kadar öğretmenlere sağlanan imkân ve materyaller de bir o kadar önemlidir.

Son olarak Antalya Akın Dil Eğitim Merkezinde sadece Genel İngilizce değil İngilizce alanında öğrencilerin hedeflerine göre diğer İngilizce öğretimi alanlarında (YDS, YÖKDİL, IELTS, YKSDİL, ÇOCUK İNGİLİZCESİ) da eğitim verilmektedir.

Sizler de Online Genel İngilizce eğitimimizden faydalanmak istiyorsanız yeni başlayacak olan grubumuzu kaçırmadan hemen kurumumuzla iletişime geçin. Online İngilizce ders fiyatlarımıza Oxford Kaynak Kitaplarımız dahildir ve kayıt olduktan sonra en az 3 gün içerisinde öğrencimizin adresine kargolanmaktadır. 

AKIN DİL ANTALYA ŞUBESİ HAFTAİÇİ SABAH ONLINE A1 GRUBU

Başlangıç Tarihi 05.12.2022
Bitiş Tarihi 09.02.2023
Ders Günleri Pazartesi,Perşembe,
Ders Saati 10:00 - 13:10
Kontenjan Durumu
0/20

veya

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız