Başlangıç & Bitiş Tarihi 24.06.2024 - 29.08.2024
Ders Günleri Pazartesi,Çarşamba,
Perşembe,
Ders Saatleri 10:00 - 12:20
Seviye 0 - 100

AKIN DİL ANTALYA ŞUBESİ KIDS SUMMER 2/3/4 GRUBU

2003 yılında kurulmuş olan Akın Dil Eğitim Merkezimiz yabancı dil eğitimi alanında kaliteli eğitim programları, alanında uzman öğretmen kadrosu, yeni eğitim öğretim yenilik ve teknolojilerine göre dizayn edilmiş modern sınıfları, dil öğreniminde önem teşkil eden öğrenci merkezli, görsel, işitsel öğretim araçları,İngilizce yabancı dil eğitiminin yanı sıra öğrencilerine sağladığı sosyal ve kültürel gelişim ortamı farklılığı ile 21 yıldır hizmet vermeye devam ediyor.

Akın Dil Eğitim Merkezi İngilizce Kids kurs programı Avrupa Dil Portfolyosuna uygun olarak, İngilizce öğrenmek isteyen 8-12 yaş aralığındaki çocuklarımıza eğitim vermektedir.

İngilizce Kids yabancı dil kurs programının amacı öğrencilerine uluslararası standartlara uygun dil becerilerini kazandırmaktır. Akın Dil Eğitim Merkezi İngilizce kursunda İngiliz İngilizcesine uygun Oxford yayın kaynakları kullanılmaktadır. 

Programımızda dil ediniminde dört temel beceri olan dinleme, konuşma, okuma ve yazma hedef alınmaktadır. Öğrencilerimizin yaş gruplarına uygun sınıflarda, eğlenerek öğrenmesi amaçlanır.

KIDS GRUBU FİYATLAR VE ÖDEME YÖNTEMLERİ

Ödemeler velilerin isteğine göre nakit, kredi kartı, sözleşme veya EFT yöntemi ile yapılabilir. Eğitim öğretim dönemi başlamadan yapılan kayıtlar erken kayıt indiriminden faydalanabilir.  Ayrıca yabancı dil kursları belirli şirketlerle yaptığı anlaşmalar, öğrencinin eski öğrenci olması ve kardeş, arkadaş olması gibi durumlara göre belirli indirimler yapabilirler.  Ödeme yöntemleri öğrenci ya da velilerin istekleri doğrultusunda belirlenir.

Eğitimlerimiz Akındil'in süzgecinden geçmiş, alanında uzman eğitmenler tarafından verilir. Çocuklarımızın eğlenip öğrenmesi için tasarlanan özel sınıflarımız 2022-2023 dönemi öğrencilerimizi hazır bir şekilde beklemektedir. Yabancı dil öğretiminde dile maruz kalmak dil edinimi açısından büyük önem arz etmektedir. Bu sebepten derslerimiz konuşma üzerine, öğretmen ve öğrencinin diyalog içinde olduğu, interaktif bir şekilde verilmektedir. Ödev takipleri ve veli görüşmeleri yine sınıf öğretmenimiz tarafından yürütülmektedir. Derslerimizde kullanılan kaynaklar İngilizce öğretimi alanında dünya genelinde ün yapmış ve başarılara imza atmış Oxford Üniversitesinin yaş grubuna uygun olarak hazırladığı kaynaklarlardır.

Dil eğitimine erken yaşta başlamak ilerleyen yıllar için çok önemlidir. Gelin bu adımı Akındil olarak sizinle atalım. Akınlı günler dileriz. Sevgiler.

 

Detaylı bilgi için sizleri şubemize bekleriz. Sağlıkla kalın.

 

AKINDİL ANTALYA

Akın Dil Eğitim Merkezi

AKIN DİL ANTALYA ŞUBESİ KIDS SUMMER 2/3/4 GRUBU

Başlangıç Tarihi 24.06.2024
Bitiş Tarihi 29.08.2024
Ders Günleri Pazartesi,Çarşamba,
Perşembe,
Ders Saati 10:00 - 12:20

veya

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız