Başlangıç & Bitiş Tarihi 11.07.2023 - 13.10.2023
Ders Günleri Pazartesi,Salı,
Perşembe,Cuma,
Ders Saatleri 09:30 - 13:30
Seviye 35 - 45

EKİM YDS 2023 YAZ YOĞUN 11 TEMMUZ SALI-PERŞEMBE-CUMA SABAH-2 (10-45 PUAN ALANLAR)

10-45 Puan Grubu - YDS+YÖKDİL Sonbahar 2023 - 240 Ders Saati, 

Resmi Tatiller ders saatlerinden çıkarılarak hesaplanmıştır. 

Not : Kursa katılacak olan adayların son 1 yıl içerisinde YDS ‘den ya da Yökdil’den ilgili puanı almış olmaları; ya da şubede yapılacak olan Seviye Belirleme Sınavından yeterli not almaları gereklidir.

Not: Bu kursumuz 9 hafta boyunca hafta içi 4 gün olarak devam edecektir. 

 

Ders İçeriği: Kursumuz “Ön Hazırlık + YDS” olarak devam edecektir. Her derste önce Akın Dil Eğitim kelime ezberletme metotları uygulanarak öğrencilerin sınavlarda karşılaşacağı cümle/metinlere yönelik altyapıyı oluşturmak için kelime çalışması yapılır. Devamında sınavların güncel kurgusuna uygun şekilde konu anlatımı ve ilgili konuya ilişkin sınava hazırlayıcı özgün sorular ya da çıkmış sınav soruları çözülmekte ve sonrasında o gün işlenen konuları destekleyici okuma metinleri ile kelime-okuma-metin analizi yapılır. Hepsi alanında uzman yazar kadromuz tarafından yazılan Kelime-Okuma-Konu Anlatım-Soru Bankası içerikli kaynaklar ile yürütülen dersler öğrencilerin sınavlarda çıkabilecek her konuyla ilgili aşinalık ve yetkinlik kazandıklarından emin olunur. İlerleyen dönemlerde ise dersler çıkmış ÖSYM soruları ve yazar kadromuz tarafından her dönem yenileri üretilen özgün denemelerin çözümüyle desteklenerek yaklaşık 4000 civarında soru çözmeleri sağlanır.

 

Kurs program derslerinin dışında ücretsiz olarak haftalık belirlenen ek dersler (Kelime-Okuma -Çeviri-Soru Çözümü), yds.net sisteminde bulunan Çalışma Odası Video dersleri , online ek dersler ve Ahmet Akın'ın Online D grubunun ders kayıtları öğrencilerimize sınav gününe kadar sınırsız olarak açılmaktadır. Bu şekilde öğrencilerin konuları tekrar/takviye ve telafi etmesi sağlanır. Sınava son 1 ay kala Video Çözümlü olarak 2 adet Türkiye Geneli Ücretsiz deneme sınavı yapılarak öğrencinin gerçek sınav deneyimi yaşamasına yardımcı olunur.

Akın Dil Eğitim Merkezi

EKİM YDS 2023 YAZ YOĞUN 11 TEMMUZ SALI-PERŞEMBE-CUMA SABAH-2 (10-45 PUAN ALANLAR)

Başlangıç Tarihi 11.07.2023
Bitiş Tarihi 13.10.2023
Ders Günleri Pazartesi,Salı,
Perşembe,Cuma,
Ders Saati 09:30 - 13:30
Kontenjan Durumu
37/45

veya

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız