Başlangıç & Bitiş Tarihi 20.11.2023 - 21.03.2024
Ders Günleri Pazartesi,Salı,
Perşembe,
Ders Saatleri 18:30 - 21:40
Seviye 0 - 100

NİSAN YDS - HAFTA İÇİ AKŞAM TEMEL SEVİYE EĞİTİM II. GRUP

0-45 Puan Grubu – YDS / YÖKDİL - 230 Ders Saati

Resmi Tatiller ders saatlerinden çıkarılarak hesaplanmıştır.

 

Not: Kursa katılacak olan adayların son 1 yıl içerisinde YDS ‘den ya da YÖKDİL’den ilgili puanı almış olmaları; ya da şubede yapılacak olan Seviye Belirleme Sınavından yeterli not almaları gereklidir.

 

Ders İçeriği: Kursumuz “70 Ders Ön Hazırlık + 160 Ders YDS” olarak devam edecektir.

70 Ders Ön Hazırlık eğitiminde, öncelikle Akın Dil Eğitim kelime ezberletme metotları uygulanarak öğrencilerin sınavlarda karşılaşacağı cümle/metinlere yönelik altyapıyı oluşturmak için kelime çalışması yapılır. Bu süreçte öğrencilerimize ücretsiz olarak verilen “STARTER” gramer kitabımızdan  temel dilbilgisi eğitimi verilerek, pekiştirme amaçlı soru çözümleri yapılır. Ayrıca yine öğrencilerimize ücretsiz olarak verilen “100 READING” kitabımızdan YDS / YÖKDİL altyapısını oluşturacak kelime çalışmaları yapılarak, okuma parçaları ile hem kelime, hem dilbilgisi hem de okuma becerileri geliştirilir. Yaklaşık 2- 2,5 ay süren bu sürecin sonunda öğrencilerin sınava yönelik dilbilgisi, kelime ve okuma altyapılarının oluşturulması ve pekiştirilmesi amaçlanır.

 

160 Ders YDS eğitiminde ise, sınavların güncel kurgusuna uygun şekilde konu anlatımı ve ilgili konuya ilişkin sınava hazırlayıcı özgün sorular ile birlikte YDS’de çıkmış sınav soruları çözülmekte ve sonrasında o gün işlenen konuları destekleyici okuma metinleri ile kelime-okuma-metin analizi yapılmaktadır. Hepsi alanında uzman yazar kadromuz tarafından yazılan Kelime-Okuma-Konu Anlatım-Soru Bankası içerikli kaynaklar ile yürütülen dersler öğrencilerin sınavlarda çıkabilecek her konuyla ilgili aşinalık ve yetkinlik kazandıklarından emin olunur.

İlerleyen dönemlerde ise hem ÖSYM tarafından yapılmış YDS sınavları hem de yazar kadromuz tarafından her dönem yenileri üretilen özgün denemelerin çözümüyle desteklenerek yaklaşık 4000 civarında soru çözmeleri sağlanır.

 

Kursta verilen derslerin yanısıra ÜCRETSİZ olarak;

- Haftalık belirlenen ek dersler (Kelime-Okuma -Çeviri-Soru Çözümü),

- YDS.net sisteminde bulunan Çalışma Odası Video dersleri (ortalama 150 ders)

- Online ek derslerin video kayıtları (ortalama 200 ders)

- Ahmet AKIN'ın Online D grubunun ders kayıtları (ortalama 150 ders) öğrencilerimize sınav gününe kadar sınırsız olarak açılmaktadır. Bu şekilde öğrencilerin konuları tekrar/takviye ve telafi etmesi sağlanır.

Sınava son 1 ay kala Video Çözümlü olarak 2 adet Türkiye Geneli Ücretsiz deneme sınavı yapılarak öğrencinin gerçek sınav deneyimi yaşamasına yardımcı olunur.

Akın Dil Eğitim Merkezi

NİSAN YDS - HAFTA İÇİ AKŞAM TEMEL SEVİYE EĞİTİM II. GRUP

Başlangıç Tarihi 20.11.2023
Bitiş Tarihi 21.03.2024
Ders Günleri Pazartesi,Salı,
Perşembe,
Ders Saati 18:30 - 21:40
Kontenjan Durumu
12/40

veya

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız