Başlangıç & Bitiş Tarihi 30.01.2024 - 21.03.2024
Ders Günleri
Ders Saatleri 02:00 - 02:00
Seviye 0 - 100

NİSAN YDS YOĞUN SORU ÇÖZÜM GRUBU

Kelime Çalışmaları : 

Prepositions, YDS ve YÖKDİL sınavlarında çıkan veya çıkma ihtimali olan genel ve akademik kelimeler, İngilizce deyimler,  İngilizce kalıplar derslerde çalışılır. 

Okuma : 

Okuma çalışmaları  metinlerle (cümle içine kelime, kalıp yerleştirme çalışmaları) Ayşegül Güngör tarafından hazırlanan okuma, anlama, kavrama metinleri ve YDS – YÖKDİL sınavlarında çıkmış cümle analizleri yapılır. Burada farklı metin çalışmalarıyla YDS-YÖKDİL  sınavlarına girecek adayların okuma becerileri en üst seviye çıkartılır.

Çeviri Çalışmaları : 

Online K.O.Ç Grubunda çeviri çalışması, okutulan her metin Türkçeye çevirilerek öğrencilerin çeviri seviyesi en üst düzeye getirilir. 

YDS ve YÖKDİL Sorularının Çözümleri :

Çıkmış sınav soruları ve Akın Dil Eğitim tarafından hazırlanan özgün sorularla desteklenerek adaylara sınav teknikleri ve stratejileri yüklenir. K.O.Ç Grubunda tüm soru kalıpları ile ilgili bol soru çözüm yapılır.

K.O.Ç Grubu kimler için uygundur ? 

2022 yıllarındaki YDS sınavları göz önünde bulundurarak 60 puan üstü sonucu olan adaylar için uygundur.  KOÇ' a katılan adayların İngilizcedeki temel bilgilere sahip olmaları gerekir. KOÇ grubu, YDS ve YÖKDİL sınavına katılan adayların yüksek puan alabilmelerini sağlamak için ağırlıklı olarak İngilizce çeviri ve okuma yeteneklerini arttırmaktadır.

Akın Dil Eğitim Merkezi

NİSAN YDS YOĞUN SORU ÇÖZÜM GRUBU

Başlangıç Tarihi 30.01.2024
Bitiş Tarihi 21.03.2024
Ders Günleri
Ders Saati 02:00 - 02:00
Kontenjan Durumu
1/40

veya

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız