Başlangıç & Bitiş Tarihi 30.07.2022 - 02.10.2022
Ders Günleri Cumartesi,Pazar,
Ders Saatleri 09:30 - 13:30
Seviye 0 - 100

TOEFL IBT 30 TEMMUZ-2 EKİM H.SONU SABAH

Ders İçeriği

Kursumuz TOEFL iBT eğitimi vermekte ve bu sınavlara hazırlamaya yardımcı olmaktadır. Toefl Sınavları İngilizce'yi akademik düzeyde kullanma ve anlama becerisini ölçen ve her yıl dünyada 35 milyondan fazla insanın, İngilizce dil yeterliliğini göstermek için girdiği bir sınavdır. Test, akademik olarak Listening (Dinleme), Reading (Okuma) , Speaking (Konuşma) ve Writing (Yazma) gibi  4 beceriyi ölçer.

 

* Kursumuzda sınavın içeriği olan,  Independent Skills, yani tek bir beceriye odaklanan ve bağımsız becerileri ölçen bölümler vardır. Ayrıca, Integrated Skills, yani birden fazla becerinin aynı anda kullanımını gerektiren bölümler bütünleşik beceriler vardır. Reading (okuma) Listening (dinleme) bölümlerinin tamamı Independent Skills odaklı iken, Speaking (Konuşma) ve Writing (Yazma) bölümleri hem Independent Skills hem de Integrated Skills görevlerinden oluşur. Eğitim içeriklerimiz ise tamamen bu bölümlerin geliştirilmesine yönelik devam etmektedir. Ders saatlerinin 4 beceri için dağılımı ve müfredatımız kurumumuz ve alanında uzman Toefl hocaları tarafından belirlenmektedir.

Toefl kurslarımız 100 ders saatinden oluşmakta ve kursa katılmak için B2 (Upper -Intermediate) seviyesinde olma koşulu aranmaktadır.

Not : Kursa katılacak olan adayların Son 1 yıl içerisinde güncel bir Ielts puanı olmalı ya da katılacağı şube ile iletişime geçerek Seviye Belirleme Sınavına katılmaları gerekmektedir.

Sınıf sayısı maksimum 8 olacaktır. Toplam 100 ders saatlik planlama yapılırken Resmi tatiller düşülmüştür. 

TOEFL IBT 30 TEMMUZ-2 EKİM H.SONU SABAH

Başlangıç Tarihi 30.07.2022
Bitiş Tarihi 02.10.2022
Ders Günleri Cumartesi,Pazar,
Ders Saati 09:30 - 13:30
Kontenjan Durumu
1/8

veya

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız