KURUMSAL

KURUMSAL 

İngilizce eğitim alanında yeni bir tarz yaratan AKIN DİL Eğitim Merkezi, alanındaki yayınları ve profesyonel eğitim programları ile Türkiye’nin en önde gelen ve prestijli YDS, TOEFL, TOEIC, IELTS ve Yurtdışı Eğitim kurumlarından bir tanesidir.

Kursumuz, Ankara ve Türkiye’de İngilizce eğitimi veren saygın ve güvenilir İngilizce kursları ve yurtdışı eğitim şirketleri arasında öncü konumdadır. Kurum, 11 şubesi ile T.C. M.E.B’ e bağlı, her 6 aylık dönemde 3.000′ den fazla öğrenciye hizmet vermektedir.

Sahip olduğu bu eşsiz referanslarını, yurtdışı eğitim sektöründe de başarıyla devam ettiren ve Dünya’ da 300′ den fazla dil okulu ve yüksek öğrenim kurumu ile partnerlik anlaşmasına sahiptir. Kurumsal olarak yurtdışı eğitim programları ve eğitimleri sunmakta olan AKIN Dil Eğitim Merkezi, öğrencilerine kayıt aşamasından programlarını bitirip Türkiye’ ye dönene kadar kesintisiz 7/24 danışmanlık hizmetini sürdürmektedir. Bu sayede ilk kez bile yurt dışına çıkan bir öğrenci / yetişkin kendisini her an güvende ve rahat hissetmektedir. AKIN Dil Eğitim olarak fark yarattığımız en önemli nokta; bütün program süresince verdiğimiz kesintisiz ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizdir.

 

Yurt İçinde Profesyonel Eğitim Programları – YDS, TOFL iBT, IELTS, Genel İngilizce Kursları

AKIN Dil Eğitim Merkezi’nin eğitim programlarının özellikle öne çıkan özelliği “Nitelikli Eğitim” programlarıdır. Sadece bir kitap üzerine kurulu veya bir öğretmenin kaderine bırakılan dersler yerine, ihtiyacı karşılayan zengin içerikli ve bol miktarda kaynakla çalışılan eğitim programları sunulmaktadır. Programlarımızda kullanılan bütün materyallerimiz; tüm Türkiye’de tanınan ve kullanılan kendi yayınlarımız olan özgün kaynaklardır.

 

Uygulamalı Eğitimler

AKIN Dil Eğitim Merkezi’nde dil eğitim programları öğrenciyi sadece öğrenen değil, aynı zamanda öğrendiğini uygulan bir beceriye ulaştırmaktadır. Ödevler ve ek dersler ile, sınava hazırlık programlarına / diğer yabancı dil eğitim programlarına katılan adayların öğrendiklerini pekiştirmeleri sağlanır. Verilen ödevler ciddiyetle takip edilerek konuların anlaşılması sağlanır.

Ders günleri ve saatleri dışında verilen ek dersler ile de özellikle “okuma becerileri” ve “kelime öğrenmek” konularında sıkıntı yaşayan öğrencilere ücretsiz destek dersleri verilmektedir. Ayrıca derslerini kaçıran öğrencilere derslerini grup veya özel dersler ile ücretsiz telafi etme imkânı verilir. Bu sayede öğrencilerin ders kaçırması veya derslerden uzak kalmaları engellenir.

 

Yurtdışı Eğitim Danışmanınız

Öncelikli amacımız; yurtdışında eğitim almak isteyen kamu personellerine amaçlarına ve şartlarına en uygun olan programları belirlemek ve onları yanıltmadan, zaman kaybına uğratmadan ve gereksiz masraflardan koruyarak istedikleri programa dâhil olmalarını sağlamaktır.

AKIN Dil Eğitim, öğrencilerine yurtdışındaki eğitimlerine başlamadan önceki aşamalar olan; yurtdışı eğitim kurumu seçimi, konaklama ayarlanması, vize işlemleri, havaalanı transferleri vb. konularda ÜCRETSİZ danışmalık hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra, yurtdışı eğitim süreçleri boyunca da sosyal, kültürel, acil durum vb. her konuda da desteğimizi sürdürerek, yurtdışındaki eğitimlerini en mutlu ve güvenilir şekilde tamamlamalarını sağlamaktadır.

 

Neden Akın Dil Eğitim?

 

Kaliteli ve Güler yüzlü Hizmet Anlayışı

Gerek bünyemizdeki kurslarımızda, gerekse yurtdışı eğitim programlarımızda AKIN Dil Eğitim’ de asla sadece kayıt almak adına, öğrencilerin hedef ve amaçlarına uymayan programlar tavsiye edilmez. Öğrencilerimize sadece, en kaliteli eğitimi en ekonomik fiyatlarla ulaştırmayı prensip olarak edinen kurumumuzun bu özelliği, aynı zamanda alanındaki bütün kurumlardan da başlıca ayrıştırıcıcı özelliğidir.

 

Güvenilir ve Hızlı Danışmanlık Hizmeti

AKIN Dil Eğitim, yılların vermiş olduğu deneyim ile hem kayıt aşamasında hem de katıldığı programın gerekliliği olan ve program süresince devam etmesi gereken tüm aşamalarda en güvenilir ve en hızlı hizmeti vererek, öğrencilerin zaman kaybetmeden en doğru adımlarla yurtiçindeki / yurtdışındaki eğitimlerine başlamalarını ve hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktadır.

 

Yerleştirme Sonrası Danışmanlık Güvencesi

AKIN Dil Eğitim’de işlemleriniz eğitiminize başlayana kadar değil, siz başarı ve memnuniyet içerisinde eğitiminiz tamamlayana kadar sürmektedir. Bu sayede, karşılaşabileceğiniz her türlü sorunda danışmanlarınızdan yardım alabilir, sorunsuz bir eğitim süreci geçirmek için gerekli olan desteği her zaman yanınızda hissedebilirsiniz.

 

En Seçkin Okullarda Eğitim İmkanı

AKIN Dil Eğitim, kurmuş olduğu modern ve geniş hizmet binaları içerisindeki programlarda veya yerleştirme yaptığı 32 ülkenin en seçkin okullarında (bu okulların tümü British Council, Arels, Baselt , ELICOS, CLC, CAPLS, CEC, ACCET, PELSA, NAFSA, NEAS, CRELS, RELSA gibi yetkili kurumların en az birinden onay almış ve kalitesi tescillenmiş okullardır.) optimum kalite standartlarında öğrencilerinin eğitim almalarını sağlamaktadır.

 

Deneyimli Personel

AKIN Dil Eğitim bünyesinde hizmet veren personelin tümü, uzun yıllara dayanan tecrübeleri, yurtdışı eğitim sektöründe ve İngilizce kurslarında hizmet vermiş olmalarından ötürü, hem akademik hem de pratik deneyime sahip konusunda uzman kişilerdir.

 

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

AKIN Dil Eğitim’de yurtdışı dil okullarına veya sertifika programlarına katılan öğrencilerden hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Bu öğrencilere, uygun okul ve konaklama bulunması, transfer ayarlamaları ve vize işlemleri için ücretsiz danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 

Programlarımız