KOCAELİ ŞubedeVerilen Eğitimler

AKIN Dil Eğitim Merkezlerimizde verilen yabancı dil eğitim programları, öğrenciyi sadece öğrenen değil, aynı zamanda öğrendiğini uygular hale getirir. Ödevler ve ek dersler ile öğrenciler, öğrendiklerini pekiştirme imkanına sahip olur. Ayrıca ders günleri ve saatleri dışında verilen ek dersler ile özellikle “okuma” ve “kelime” öğrenmekte sıkıntı yaşayan öğrencilere ücretsiz destek dersler verilmektedir.

-ÖN HAZIRLIKLI IELTS (160 DS)-


Branş
IELTS
Başlangıç Tarihi
05.11.2022
Bitiş Tarihi
26.02.2023
Kontenjan
1/15
Ders Günleri
Toplam Ders Saati
160 Saat

Dersi İncele

Konuşma Kulübü


Branş
KONUŞMA KULÜBÜ
Başlangıç Tarihi
16.08.2022
Bitiş Tarihi
20.09.2022
Kontenjan
9/10
Ders Günleri
Toplam Ders Saati
30 Saat

Dersi İncele

2022 Ağustos YÖKDİL KAMP


Branş
YÖKDİL
Başlangıç Tarihi
06.08.2022
Bitiş Tarihi
21.08.2022
Kontenjan
4/30
Ders Günleri
Toplam Ders Saati
30 Saat

Dersi İncele

IELTS (100 DS)


Branş
IELTS
Başlangıç Tarihi
02.07.2022
Bitiş Tarihi
28.08.2022
Kontenjan
1/15
Ders Günleri
Cumartesi,Pazar
Toplam Ders Saati
100 Saat

Dersi İncele

HAFTA SONU SABAH NİSAN YDS 180 DS


Branş
YDS
Başlangıç Tarihi
03.12.2022
Bitiş Tarihi
08.04.2023
Kontenjan
0/25
Ders Günleri
Cumartesi,Pazar
Toplam Ders Saati
180 Saat

Dersi İncele

KOCAELİ Hakkında

İngilizce eğitim alanında yeni bir tarz yaratan AKIN DİL Eğitim Merkezi, 2003 yılından günümüze  alanındaki yayınları ve profesyonel eğitim programları ile Türkiye’nin en önde gelen ve prestijli  YDS, YÖKDİL, YKS-DİL (YDT), YKS-DİL (TYT), GENEL İNGİLİZCE, IELTS, TOEFL, KONUŞMA KULÜBÜ, ÖZEL DERS, Hazırlık Programları ile Online ve Yüz Yüze Eğitim imkanları sunan Alanında yetkin ve özgün, öncü Eğitim kurumlarından biridir.

Ankara Kızılay'da bulunan kurs merkezimizle birlikte Türkiye Genelinde 30 şubemizle güçlü akademik kadrosu, yaygın online eğitim imkanları, güçlü ve alanında tek özgün yayınları ile öğrencilerimize merkezi eğitim sistemi müfredatında her yıl düzenli olarak geliştirilen ve değişen sınav sistemlerine uygun şekilde düzenlenen müfredat ve hazırlık programları sunan kursumuz, Ankara ve Türkiye’de İngilizce eğitimi veren saygın ve güvenilir İngilizce kursları arasında öncü konumdadır.

AKIN Dil Eğitim Merkezi’nin eğitim programlarının öne çıkan özelliklerinden biri “Nitelikli Eğitim” programlarıdır. Sadece bir kitap üzerine kurulu veya bir öğretmenin inisiyatifine bırakılan dersler yerine, ihtiyacı karşılayan zengin içerikli ve bol miktarda kaynakla çalışılan eğitim programları sunulmaktadır. Programlarımızda kullanılan bütün materyallerimiz; tüm Türkiye’de tanınan ve sürekli tercih edilen kendi yayınlarımız olan özgün kaynaklardır.

Ders günleri ve saatleri dışında verilen ek dersler, bireysel çalışma programları, online telafi dersleri ile öğrencimiz ihtiyaç duyabileceği her zaman eğitim desteğine erişebilmektedir. Bununla birlikte derslerini kaçıran öğrencilere derslerini grup veya özel dersler ile ücretsiz telafi etme imkânı verilir.

Sizleri de AKIN DİL ailesi bünyesinde görmekten büyük mutluluk duyarız.

Yorumlara Göz Atın

Beyza Uludoğan

Ben Akın Dil Eğitim Merkezi'nden, Beyza Uludoğan. Kurstan aldığım eğitimden ve tüm hocalardan, özellikle Osman Hoca'dan, çok memnunum.

Akın Dil Eğitim hakkında ayrıca merak ettiğin başka şeyler mi var?

Eğitimden binamıza, kadromuzdan servis hizmetlerimize kadar her türlü konuda sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bize Yazın kocaeli@akindil.com
Bizi Ara 0262 322 10 00
Tüm Sorular

Popüler Sorular

Adaylara sonuç belgesi gönderilmez. Sınavdan 12 – 36 saat sonrasında ( önceki sınavlarda yapılan uygulama ) adaylar sınav sonuçlarını, T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin resmi sitesinden bağlanarak ( https://sonuc.osym.gov.tr ) öğrenebilirler.

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız