KOCAELİ ŞubedeVerilen Eğitimler

AKIN Dil Eğitim Merkezlerimizde verilen yabancı dil eğitim programları, öğrenciyi sadece öğrenen değil, aynı zamanda öğrendiğini uygular hale getirir. Ödevler ve ek dersler ile öğrenciler, öğrendiklerini pekiştirme imkanına sahip olur. Ayrıca ders günleri ve saatleri dışında verilen ek dersler ile özellikle “okuma” ve “kelime” öğrenmekte sıkıntı yaşayan öğrencilere ücretsiz destek dersler verilmektedir.

İZMİT KOCAELİ KONUŞMA KULÜBÜ


Branş
KONUŞMA KULÜBÜ
Başlangıç Tarihi
06.12.2022
Bitiş Tarihi
27.12.2022
Kontenjan
3/6
Ders Günleri
Salı,Perşembe
Toplam Ders Saati
21 Saat

Dersi İncele

İZMİT KOCAELİ KONUŞMA KULÜBÜ ONLİNE


Branş
KONUŞMA KULÜBÜ
Başlangıç Tarihi
05.12.2022
Bitiş Tarihi
26.12.2022
Kontenjan
5/10
Ders Günleri
Pazartesi,Çarşamba
Toplam Ders Saati
21 Saat

Dersi İncele

İZMİT KOCAELİ AKADEMİK ÇEVİRİ VE YAZMA ONLİNE


Branş
AKADEMİK ÇEVİRİ ve YAZMA
Başlangıç Tarihi
14.12.2022
Bitiş Tarihi
01.02.2023
Kontenjan
9/20
Ders Günleri
Çarşamba,Cumartesi
Toplam Ders Saati
56 Saat

Dersi İncele

İZMİT KOCAELİ HAFTA SONU 200 SAAT ÜST SEVİYE YKS(TYT)


Branş
YKS-DİL (TYT)
Başlangıç Tarihi
19.11.2022
Bitiş Tarihi
19.06.2023
Kontenjan
2/20
Ders Günleri
Toplam Ders Saati
200 Saat

Dersi İncele

İZMİT KOCAELİ HAFTA SONU SABAH GENEL İNGİLİZCE (B1)


Branş
GENEL İNGİLİZCE
Başlangıç Tarihi
01.10.2022
Bitiş Tarihi
18.12.2022
Kontenjan
0/15
Ders Günleri
Toplam Ders Saati
120 Saat

Dersi İncele

Duyurular

Tüm Duyurular
KOCAELİ IELTS BAŞLIYOR
KOCAELİ YKS TYT BAŞLIYOR
KOCAELİ TEMEL SEVİYE NİSAN YDS
Exercitation ea eiusmod do non sint incididunt magna officia et sit.Culpa incididunt cupidatat do enim consectetur tempor incididunt fugiat adipisicing ipsum ipsum.
Dolore aute excepteur velit incididunt dolor esse fugiat.Sint aute tempor nulla quis mollit pariatur proident irure aliquip consectetur esse quis exercitation.
Tüm Videolar

KOCAELİ Hakkında

İngilizce eğitim alanında yeni bir tarz yaratan AKIN DİL Eğitim Merkezi, 2003 yılından günümüze  alanındaki yayınları ve profesyonel eğitim programları ile Türkiye’nin en önde gelen ve prestijli  YDS, YÖKDİL, YKS-DİL (YDT), YKS-DİL (TYT), GENEL İNGİLİZCE, IELTS, TOEFL, KONUŞMA KULÜBÜ, ÖZEL DERS, Hazırlık Programları ile Online ve Yüz Yüze Eğitim imkanları sunan Alanında yetkin ve özgün, öncü Eğitim kurumlarından biridir.

Ankara Kızılay'da bulunan kurs merkezimizle birlikte Türkiye Genelinde 30 şubemizle güçlü akademik kadrosu, yaygın online eğitim imkanları, güçlü ve alanında tek özgün yayınları ile öğrencilerimize merkezi eğitim sistemi müfredatında her yıl düzenli olarak geliştirilen ve değişen sınav sistemlerine uygun şekilde düzenlenen müfredat ve hazırlık programları sunan kursumuz, Ankara ve Türkiye’de İngilizce eğitimi veren saygın ve güvenilir İngilizce kursları arasında öncü konumdadır.

İZMİT KOCAELİ AKIN Dil Eğitim Merkezi’nin eğitim programlarının öne çıkan özelliklerinden biri “Nitelikli Eğitim” programlarıdır. Sadece bir kitap üzerine kurulu veya bir öğretmenin inisiyatifine bırakılan dersler yerine, ihtiyacı karşılayan zengin içerikli ve bol miktarda kaynakla çalışılan eğitim programları sunulmaktadır. Programlarımızda kullanılan bütün materyallerimiz; tüm Türkiye’de tanınan ve sürekli tercih edilen kendi yayınlarımız olan özgün kaynaklardır.

Ders günleri ve saatleri dışında verilen ek dersler, bireysel çalışma programları, online telafi dersleri ile öğrencimiz ihtiyaç duyabileceği her zaman eğitim desteğine erişebilmektedir. Bununla birlikte derslerini kaçıran öğrencilere derslerini grup veya özel dersler ile ücretsiz telafi etme imkânı verilir.

Sizleri de İZMİT KOCAELİ AKIN DİL ailesi bünyesinde görmekten büyük mutluluk duyarız.

Yorumlara Göz Atın

Ahmet Açık

Profesyonel ekibi ve şahane eğitmenleri sayesinde YÖKDİL sınavıma müthiş bir şekilde hazırlanmamı sağlayan harika bir eğitim kurumu hocalarımız tam desteğiyle sınava hazırlanırken aynı zamanda eğleniyoruz iyi ki varsın AKINDİL KOCAELİ

Keziban KAYABAŞI

Akın Dil başlı başına bir marka konumunda. Kocaeli şubesinin açıldığını öğrendikten sonra başka bir kurum arayışına girme gereği dahi duymadım. Akın Dil Kocaeli şubesi de verdiğim kararda ne kadar haklı olduğumu kanıtladılar. İyi bir dil eğitimi almak isteyen bütün öğrencilere şiddetle tavsiye ediyorum.

Mihriban Sarı

Yaptıkları işin hakkını veren, gülen yüzleri ve donanımlı personelleri ile tam bir markalar. Hedeflediğim YDS puanına ulaştıktan sonra bile bu kurumdan kopmayı düşünmüyorum. Akademi hayatım boyunca verdikleri destek ihmal edilemeyecek seviyede. Tüm Kocaeli Akın Dil ailesine sonsuz teşekkürler... Emeğinize, yüreğinize sağlık.

Beyza Uludoğan

Ben Akın Dil Eğitim Merkezi'nden, Beyza Uludoğan. Kurstan aldığım eğitimden ve tüm hocalardan, özellikle Osman Hoca'dan, çok memnunum.

Akın Dil Eğitim hakkında ayrıca merak ettiğin başka şeyler mi var?

Eğitimden binamıza, kadromuzdan servis hizmetlerimize kadar her türlü konuda sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bize Yazın kocaeli@akindil.com
Bizi Ara 0262 322 10 00
Tüm Sorular

Popüler Sorular

Adaylara sonuç belgesi gönderilmez. Sınavdan 12 – 36 saat sonrasında ( önceki sınavlarda yapılan uygulama ) adaylar sınav sonuçlarını, T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin resmi sitesinden bağlanarak ( https://sonuc.osym.gov.tr ) öğrenebilirler.

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız