Akın Dil Temsilcimiz Olun

TEMSİLCİMİZ OLUN


Hizmet verdiğimiz ”Yabancı Dil Eğitim” sektöründeki, öncü ve güçlü konumumuzu, daha ileriye taşımak adına; bu alanda faaliyet gösteren veya göstermek isteyen tüzel kişilere AKIN Dil Eğitim Merkezi ‘şubesi‘ şeklinde temsilcilikler verilecektir. Bu doğrultuda amacımız; güven, dürüstlük ve kalite olan temel çalışma prensiplerimize, dayanışma ve yardımlaşma olgularını da ekleyerek, süregelen sistemiz ile AKIN Dil Eğitim Merkezi’ nin, sektördeki tüm tecrübe, bilgi ve referanslarını temsilcilerine aktararak verimli bir çalışma ortamı oluşturmaktır.

 

YEREL TEMSİLCİMİZ OLUN, KALİTENİN TEMSİLCİSİ OLUN!

Hızla büyümekte olan markamız ile, yabancı dil eğitim sektöründe güvenilir ve sürdürülebilir bir şekilde yer almak artık her yerel eğitim kurumu için çok kolay! AKIN DİL Eğitim Şubesi olan her kurum ailemizin bir ferdi olarak faaliyet gösterecektir. AKIN DİL EĞİTİM merkezi’nin şubelerine sunduğu hizmetler:

 

1- KAYNAK TEMİNİ:

AKIN DİL EĞİTİM ve yerel temsilci şube logolu ders kitaplarının temin edilmesi;

Kurum içi öğrenci kitabı Hiçbir yerde satılmayan ve sadece kumrunuzda bulunacak olan özel YDS hazırlık kitabı
YDS deneme testleri Dönem boyunca adaylara programla paralel şekilde verilecek olan yaprak testler..
Ek ders materyalleri Programa uygun şekilde düzenlenecek olan ek ders ve genel tekrarlar için materyal
Kelime ezberi için ek kaynaklar Kelime tarama yaprak testleri, posterler, çeviri materyalleri ve sesli eğitim kaynakları.
İngilizce sınav teknikleri YDS için kapsamlı strateji kitabı
İngilizce ders notları YDS için özel olarak hazırlanmış gramer kitabı
Reading words – Kelime kitabı Kelime ve okuma öğrenimi kitabı
Advanced 40 tests – Çözümlü test kitabı YDS soru bankası
YDS cep sözlüğü Öğrencilerin her zaman yanlarında taşıyabilecekleri bir cep sözlüğü
Kitaplarımız hakkında daha detaylı bilgiyi " www.yds.net "da bulabilirsiniz!
 

2- ÖĞRETMEN EĞİTİMİ VE TEDARİKİ

Kurumunuzda görevli olan öğretmenlerin eğitilerek usta YDS öğreticilerine dönüştürülmesinin sağlanması ve öğretmen işe alımlarında danışmanlık – mülakat hizmetleri sağlanacaktır. Bu sayede şubelerimiz AKIN DİL EĞİTİM’ e ait olan özgün YDS hazırlık programlarını eksiksiz ve kusursuz biçimde uygulayabilecektir.

 

3- KAYIT PERSONELİNİN EĞİTİMİ

Kurumunuzda YDS hazırlık programlarını tanıtmakla görevli olan personelin eğitimi de AKIN DİL EĞİTİM tarafından verilmektedir. Kayıt için bilgi isteyen her potansiyel öğrencinin ikna edilmesi ve doğru bilgilerle kurumumuza kayıt edilmesinde bu hizmetimiz oldukça etkili olacaktır.

 

4- ONLINE EĞİTİMLER

AKIN DİL EĞİTİM tarafından öğrencilerine ÜCRETSİZ olarak sunulan tüm uzaktan eğitim paketleri yerel temsilcimizin öğrencilerine de yine ücretsiz olarak verilir. Bu uygulama yerel temsilcimizin YDS programlarını daha etkili pazarlamasına ve müşteri memnuniyetini arttırmasına olanak tanımaktadır.

 

5- YEREL YDS HAZIRLIK SEMİNERLERİ

AKIN Dil Eğitim, kurmuş olduğu modern ve geniş hizmet binaları içerisindeki programlarda veya yerleştirme yaptığı 32 ülkenin en seçkin okullarında (bu okulların tümü British Council, Arels, Baselt , ELICOS, CLC, CAPLS, CEC, ACCET, PELSA, NAFSA, NEAS, CRELS, RELSA gibi yetkili kurumların en az birinden onay almış ve kalitesi tescillenmiş okullardır.) optimum kalite standartlarında öğrencilerinin eğitim almalarını sağlamaktadır.

 

6- TÜRKİYE ÇAPINDA DENEME SINAVLARI

Tüm yerel temsilcilerimiz, Türkiye genelinde yürüttüğümüz YDS deneme sınavlarının doğrudan sınav merkezi olarak işlev görür ve bu sayede bölgelerindeki potansiyel müşteri kitlesine doğrudan ulaşır.

 

7- AKIN DİL EĞİTİM GÜVENİRLİĞİ

YDS hazırlık ve diğer İngilizce eğitim programlarınıza AKIN DİL EĞİTİM güveni ekleyin ! Eğitim programlarını ve yayınlarını ispatlamış olan, yüz bini aşkın yayını ile yüz binlerce kişiye ulaşmış olan markayı tabelanıza ekleyerek gelişiminize hız katabilirsiniz.

 

 

  9 - GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARININ OLUŞTURULMASI

Kurumunuzda düzenlemek isteyeceğiniz her türlü genel İngilizce programı için de AKIN DİL EĞİTİM sizlere hizmet verecektir. Genel İngilizce programının müfredatının oluşturulmasında, kaynak sağlanması ve öğretmenlerin eğitilmesinde yerel temsilcimiz desteklenmektedir.

 

İLETİŞİM

  • Lütfen BAYİLİK TALEBİ başlığı ile firmanızı tanımamıza yardımcı olabilecek “CV” – “Hakkımızda Dosyası” ve yukarıda belirtilen kriterlere ilişkin bilgileri bulunduran bir e-mail gönderiniz.