İnsan Kaynakları

Akın Dil Eğitim Merkezi'nin başarı kaynağı insandır , bu sebeple insan faktörünün kurumumuz için ne denli önemli olduğunun farkındayız.

Bunun için ilk hedefimiz çalışanlarımıza ve öğrencilerimize AKIN DİL ailesinin bir parçası olduklarını ve bizim için değerli olduklarını hissettirmektir.

Kurumsal başarının devamı ve sürekliliği ise ancak yüksek motivasyonlu ve kuruma bağlı çalışanlarla mümkündür.

İnsan Kaynakları Departmanımızın temel ilkeleri ;

  • Çalışanların motivasyonlarını ve kuruma olan bağlılıklarını ön planda tutmak,
  • Çalışanların kendini sürekli eğitimleri ve geliştirmeleri için olanak sağlamak,
  • Çalışanları için kariyer planlaması yaparak verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak,
  • Çalışanlar için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek,
  • Çalışanların maddi ve manevi haklarının korunmasını gözetmek,
  • Kurumun İnsan Kaynakları Politikasını güncellemek ve geliştirmektir.

Akın Dil Eğitim Merkezi

İşe Alım Süreci

AKIN DİL Eğitim Merkezi , hedef ve ilkeleri doğrultusunda kurumun büyüme hızına ortak olacak, yetkin yöneticilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi için yıl boyunca aşamalı bir süreç izlenir. 

Yeni mezun ve adaylarımızın değerlendirilmesinde pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak aşağıdaki değerlendirme süreçlerinin tümü veya bir bölümü uygulanır;

* Yetkinlik Bazlı Mülakat tekniği

* Mesleki Kişilik Envanteri tekniği uygulanarak bir değerlendirme raporu sunulur.

Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun olan adaylarımıza Akın Dil Eğitim Merkezi tarafından iş teklifi yapılır ve pozisyona uygun olan aday çalışmaya başlar.

Hedefimiz, kişilerin bilgi, beceri ve deneyimlerine bağlı olarak uygun pozisyonda kurumumuzda görev almalarını sağlamaktır.

Akın Dil Eğitim Merkezi Öğretmen ve Yazar Ekibi Kadro Seçme Yerleştirme Süreci

Akın Dil Eğitim Merkezi akademik kadro ilanları, her yıl tüm yabancı dil branşları için yayınlanmaktadır, yıl içerisinde oluşan boş pozisyonlara bağlı olarak ilgili branş başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Yıl içerisinde Öğretmen ve Eğitim Yöneticileri başvurularının, yenibiris.com web sayfası üzerinden yapılması gerekmektedir.

Tüm özgeçmişler gizlilik esasları çerçevesinde değerlendirilmektedir.

Özgeçmiş değerlendirme sürecinde dikkat edilen hususlar:

Milli Eğitim Bakanlığı atanma koşullarının taşınması,

Branş ve Formasyon uygunluğu,

Akın Dil Eğitim Merkezi tarafından belirlenen koşullar doğrultusunda en az 1 yıl öğretmenlik deneyimine sahip olunması (Yalnızca fiili olarak öğretmenlik yapılan süreler dikkate alınır)

Mülakat Süreci

Özgeçmiş değerlendirme sürecinde yukarıdaki koşulları sağlayan ve özgeçmiş üzerinden uygun bulunan adaylara “yüz yüze mülakat” için telefon ile ulaşılacaktır.

Mülakatlar, Kurucu ve Kurum Müdürü tarafından yapılır.

Görüşmesi olumlu sonuçlanan aday gerçek sınıf ortamında ders sunumuna davet edilebilir.

Olumlu olarak değerlendirilen adayların referans kontrol süreci başlatılır.

Adayların referans bilgisi olarak çalıştığı kurumlardan performansıyla ilgili değerlendirme yapabilecek ilgili yöneticilerin iletişim bilgilerini paylaşması beklenmektedir.

Adayların iş arama sürecinin, gizlilik çerçevesinde yürütülebilmesi için, referansların da aynı hassasiyeti ve özeni göstermesi beklenmektedir.

Referans sürecinde beklentileri karşılayan adaylar, teklif görüşmesine davet edilir ve karşılıklı mutabakat sağlanan kişilerle iş sözleşmesi  imzalanır.

 

          Akın Dil Eğitim Merkezi bünyesinde kariyer hedeflerinize ulaşmak için ekibimizde sizleri görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. 

Kariyer

Akın Dil ailesinin bir parçası olabilmek için ilk adım olan iş başvuru formunu doldurmak üzeresiniz. Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedefleriniz ile örtüşen en uygun iş fırsatları için başvurunuzdaki bilgilerin doğru, açık, anlaşılır ve güncel olması önemlidir.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Akın Dil Temsilcimiz Olun

İngilizce eğitim alanında yeni bir tarz yaratan AKIN DİL Eğitim Merkezi,2003 yılından günümüze  alanındaki yayınları ve profesyonel eğitim programları ile Türkiye’nin en önde gelen ve prestijli YDS, YÖKDİL, YKSDİL TOEFL, TOEIC, IELTS, GENEL İNGİLİZCE  Hazırlık Programları ile  Online ve Yüz Yüze Eğitim imkanları sunan Alanında yetkin ve özgün, öncü Eğitim kurumlarından biridir.

Yabancı Dil Eğitim alanında Türkiye’nin en büyük Online Eğitim Sitesini YDS.NET’ i bünyesinde bulunduran, Online ve Yüz Yüze Eğitimlerimizle kurumumuz aynı zamanda T.C. M.E.B’ e bağlı olarak, her 6 aylık dönemde 5.000 ′ den fazla öğrencimize hizmet sunan yabancı dil eğitim merkezidir. 

Ankara Kızılay da bulunan kurs merkezimizle birlikte Türkiye Genelinde 30 şubemizle güçlü akademik kadrosu, yaygın online eğitim imkanları, güçlü ve alanında tek özgün yayınları ile öğrencilerimize merkezi eğitim sistemi müfredatında her yıl düzenli olarak geliştirilen ve değişen sınav sistemlerine uygun şekilde düzenlenen müfredat ve hazırlık programları sunan kursumuz, Ankara ve Türkiye’de İngilizce eğitimi veren saygın ve güvenilir İngilizce kursları arasında öncü konumdadır.

Franchise Başvurusu İçinFormu Doldurun

Lütfen BAYİLİK TALEBİ başlığı ile firmanızı tanımamıza yardımcı olabilecek “CV” – “Hakkımızda Dosyası” ve yukarıda belirtilen kriterlere ilişkin bilgileri bulunduran bir e-mail gönderiniz.

İletişim Bilgileri

Bizimle, aşağıdaki yöntemlerden biriyle iletişim kurabilirsiniz.

Bize Yazın info@akindil.com
Bizi Ara +90 312 417 0720
Adres

Kavaklıdere Mahallesi Atatürk Bulvarı Atayurt İşhanı No: 169 A Çankaya Ankara

Bize Ulaşın

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız