ANKARA ŞubedeVerilen Eğitimler

AKIN Dil Eğitim Merkezlerimizde verilen yabancı dil eğitim programları, öğrenciyi sadece öğrenen değil, aynı zamanda öğrendiğini uygular hale getirir. Ödevler ve ek dersler ile öğrenciler, öğrendiklerini pekiştirme imkanına sahip olur. Ayrıca ders günleri ve saatleri dışında verilen ek dersler ile özellikle “okuma” ve “kelime” öğrenmekte sıkıntı yaşayan öğrencilere ücretsiz destek dersler verilmektedir.

İNGİLİZCEYE GİRİŞ 26 ARALIK-21 ŞUBAT PZRT-ÇRŞ-PRŞ AKŞAM


Branş
GENEL İNGİLİZCE
Başlangıç Tarihi
21.12.2022
Bitiş Tarihi
21.02.2023
Kontenjan
1/16
Ders Günleri
Pazartesi,Çarşamba,Perşembe
Toplam Ders Saati
100 Saat

Dersi İncele

ELEMENTARY 10 ARALIK-5 MART H.SONU SABAH


Branş
GENEL İNGİLİZCE
Başlangıç Tarihi
10.12.2022
Bitiş Tarihi
05.03.2023
Kontenjan
4/16
Ders Günleri
Cumartesi,Pazar
Toplam Ders Saati
120 Saat

Dersi İncele

INTERMEDIATE 26 ARALIK-3 MART PZRT-ÇRŞ-CUMA AKŞAM


Branş
GENEL İNGİLİZCE
Başlangıç Tarihi
26.12.2022
Bitiş Tarihi
03.03.2023
Kontenjan
14/14
Ders Günleri
Pazartesi,Çarşamba,Cuma
Toplam Ders Saati
120 Saat

Dersi İncele

UPPER INTERMEDIATE 24 ARALIK-19 MART H.SONU SABAH


Branş
GENEL İNGİLİZCE
Başlangıç Tarihi
24.12.2022
Bitiş Tarihi
19.03.2023
Kontenjan
6/16
Ders Günleri
Cumartesi,Pazar
Toplam Ders Saati
120 Saat

Dersi İncele

PRE INTERMEDIATE 20 ARALIK-24 ŞUBAT SALI-PRŞ-CUMA AKŞAM


Branş
GENEL İNGİLİZCE
Başlangıç Tarihi
20.12.2022
Bitiş Tarihi
24.02.2023
Kontenjan
7/14
Ders Günleri
Salı,Perşembe,Cuma
Toplam Ders Saati
120 Saat

Dersi İncele

ANKARA Hakkında

İngilizce eğitim alanında yeni bir tarz yaratan AKIN DİL Eğitim Merkezi, 2003 yılından günümüze  alanındaki yayınları ve profesyonel eğitim programları ile Türkiye’nin en önde gelen ve prestijli  YDS, YÖKDİL, YKS-DİL (YDT), YKS-DİL (TYT), GENEL İNGİLİZCE, IELTS, TOEFL, KONUŞMA KULÜBÜ, ÖZEL DERS, Hazırlık Programları ile Online ve Yüz Yüze Eğitim imkanları sunan Alanında yetkin ve özgün, öncü Eğitim kurumlarından biridir.

Ankara Kızılay'da bulunan kurs merkezimizle birlikte Türkiye Genelinde 30 şubemizle güçlü akademik kadrosu, yaygın online eğitim imkanları, güçlü ve alanında tek özgün yayınları ile öğrencilerimize merkezi eğitim sistemi müfredatında her yıl düzenli olarak geliştirilen ve değişen sınav sistemlerine uygun şekilde düzenlenen müfredat ve hazırlık programları sunan kursumuz, Ankara ve Türkiye’de İngilizce eğitimi veren saygın ve güvenilir İngilizce kursları arasında öncü konumdadır.

AKIN Dil Eğitim Merkezi’nin eğitim programlarının öne çıkan özelliklerinden biri “Nitelikli Eğitim” programlarıdır. Sadece bir kitap üzerine kurulu veya bir öğretmenin inisiyatifine bırakılan dersler yerine, ihtiyacı karşılayan zengin içerikli ve bol miktarda kaynakla çalışılan eğitim programları sunulmaktadır. Programlarımızda kullanılan bütün materyallerimiz; tüm Türkiye’de tanınan ve sürekli tercih edilen kendi yayınlarımız olan özgün kaynaklardır.

Ders günleri ve saatleri dışında verilen ek dersler, bireysel çalışma programları, online telafi dersleri ile öğrencimiz ihtiyaç duyabileceği her zaman eğitim desteğine erişebilmektedir. Bununla birlikte derslerini kaçıran öğrencilere derslerini grup veya özel dersler ile ücretsiz telafi etme imkânı verilir.

Sizleri de AKIN DİL ailesi bünyesinde görmekten büyük mutluluk duyarız,

 

Yorumlara Göz Atın

GÜLCE DOGAN

Ne desem az gelir... Ön bürosundan tutun da öğretmenlerine, yöneticilerine kadar herkes size yardımcı olmak için yarışıyor. Herkes her zaman güler yüzlü. Ankara’dayken yüz yüze, yıllar sonra şehir değiştirince de online eğitime katıldım. İkisinden de çok memnun kaldım.

Elif Çaloğlu

Güçlü akademik kadro, eğitim ve teknik anlamda her zaman tam destek ve en önemlisi de sıcacık aile ortamı. Her ne zaman sorum olsa karşımda hep bir yetkili buldum. Normal ders saatlerinin yanı sıra yoğun ek dersleri ile başarıya ulaşmamı sağlayan sayın Ahmet Akın hocam ve tüm ekip arkadaşlarına canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

İlayda Altınçay

Kesinlikle dil öğretimi konusunda gidilmesi gereken tek yer ve adres. Bu zorlu süreçte her zaman yanımda oldular. Her türlü imkanı sağladılar. Ben bugün Akın Dil ailesi sayesinde yüksek lisans sürecime başlıyorum. Bana hayal bile edemeyeceğim bir mutluluk yaşattılar.

Koray peker

Huzurlu çalışma ortamı cana yakın çalışanları ile İngilizce'ye olan bakışımı değiştiren, Herşey den öte hiç sevmediğim Ankara da artık bir evim var dememe vesile olan ve Sırf kantininde çift kaşarlı tost yemek için uğradığım Eğitim Öğretim Yuvası

Eyüp Başak

Her konuda size yardımcı olan hocaları var ve pandemi dönemi boyunca bize cok daha fazla yardımcı oldular. Akın dil ailesine tesekkur ederim :)

Çağatay Çelikbaş

Akın Dil’in eğitimi ve yayınlarının kalitesi zaten ortada. Farklı zamanlarda hem fiziksel hem de online kursundan yararlandım. Bence diğerlerinden ayıran en önemli noktası eğitim kalitesinin yanısıra öğrencisini müşteri olarak değil aileden biriymiş gibi görmesi.

Selçuk ASLAN

Kaliteli bir kurum ve hocalar çok ilgili ve alakalı. Basta Ahmet Akın hoca ile tanışmak onun yaşam enerjisine iyi niyetine tanık olmak çok güzel. Böyle enerji dolu dürüst insanlar ile tanışmak çok güzel Bir şey.

Hacer GEÇMEZ

Ben ilk defa herkesin tavsiyesiyle Akın Dile gittim ve temel olarak bana çok şey kattı. Sadece İngilizce olarak değil gelen kursiyerler ve hocalar hep kalbur üstü olduğu için her konuda size destek olduğunuzu görüyorsunuz ayrıca teşekkür ederim

Zeynep Canan KARAGÖZ

Akın dil kursu, hocaları , çalışanları, yayınları ve online Sistemleri ile son derece başarılı. Herkesin işini samimiyet ile yaptığı bir ortam. Tek sefer gitmeme rağmen 0 grubundan hayli yüksek puan almamı sağladı ve bana dil öğrenmeyi sevdirdi en önemlisi bu .

Ayla Dicleli

Birçok kursun sadece müşteri niyetiyle baktığı şu devirde öğrencinin neye ihtiyacı olduğunu bilen, bunu gidermeye yönelik elinden geleni yapan, kitabıyla, hocasıyla, kursuyla, kampıyla, online eğitimiyle, gün içerisinde telefona gelen mesajlarıyla bu işi en iyi yapan markadır.

Beyza Gonca Güner

Birçok kursun sadece müşteri niyetiyle baktığı şu devirde öğrencinin neye ihtiyacı olduğunu bilen, bunu gidermeye yönelik elinden geleni yapan, kitabıyla, hocasıyla, kursuyla, kampıyla, online eğitimiyle, gün içerisinde telefona gelen mesajlarıyla bu işi en iyi yapan markadır.

Merve Özdamar

Akın Dil kadar işini ciddiye alan ve sürekli kendini geliştiren bir kurs merkezi henüz görmedim.Gönül rahatlığı ile gidip başlayabilirsiniz kurslarına.Tüm bu süreci kuran ve geliştiren Ahmet hocamı da ayrıca tebrik ediyorum.

Akın Dil Eğitim hakkında ayrıca merak ettiğin başka şeyler mi var?

Eğitimden binamıza, kadromuzdan servis hizmetlerimize kadar her türlü konuda sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bize Yazın info@akindil.com
Bizi Ara +903124170720
Tüm Sorular

Popüler Sorular

Adaylara sonuç belgesi gönderilmez. Sınavdan 12 – 36 saat sonrasında ( önceki sınavlarda yapılan uygulama ) adaylar sınav sonuçlarını, T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin resmi sitesinden bağlanarak ( https://sonuc.osym.gov.tr ) öğrenebilirler.

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız