İZMİR ŞubedeVerilen Eğitimler

AKIN Dil Eğitim Merkezlerimizde verilen yabancı dil eğitim programları, öğrenciyi sadece öğrenen değil, aynı zamanda öğrendiğini uygular hale getirir. Ödevler ve ek dersler ile öğrenciler, öğrendiklerini pekiştirme imkanına sahip olur. Ayrıca ders günleri ve saatleri dışında verilen ek dersler ile özellikle “okuma” ve “kelime” öğrenmekte sıkıntı yaşayan öğrencilere ücretsiz destek dersler verilmektedir.

Akın Dil Eğitim Merkezi

YÖKDİL SORU ÇÖZÜM KAMPI


Branş
YDS
Başlangıç Tarihi
06.07.2024
Bitiş Tarihi
09.08.2024
Kontenjan
2/15
Ders Günleri
Toplam Ders Saati
36 Saat

Dersi İncele
Akın Dil Eğitim Merkezi

INTERMEDIATE - 22 TEMMUZ - HAFTA İÇİ AKŞAM


Branş
GENEL İNGİLİZCE INTERMEDIATE (B1+)
Başlangıç Tarihi
22.07.2024
Bitiş Tarihi
30.10.2024
Kontenjan
2/12
Ders Günleri
Toplam Ders Saati
120 Saat

Dersi İncele
Akın Dil Eğitim Merkezi

IELTS AKADEMİK - 13 AĞUSTOS - HAFTA İÇİ AKŞAM


Branş
IELTS
Başlangıç Tarihi
13.08.2024
Bitiş Tarihi
07.11.2024
Kontenjan
3/10
Ders Günleri
Toplam Ders Saati
100 Saat

Dersi İncele
Akın Dil Eğitim Merkezi

PRE- INTERMEDIATE (B1) - 29 TEMMUZ - HAFTA İÇİ AKŞAM


Branş
GENEL İNGİLİZCE PRE-INTERMEDIATE (B1)
Başlangıç Tarihi
29.07.2024
Bitiş Tarihi
06.11.2024
Kontenjan
2/12
Ders Günleri
Pazartesi, Çarşamba,
Toplam Ders Saati
120 Saat

Dersi İncele
Akın Dil Eğitim Merkezi

2025 İLKBAHAR YDS/YÖKDİL - 9 KASIM - HAFTA SONU SABAH


Branş
YDS
Başlangıç Tarihi
09.11.2024
Bitiş Tarihi
16.03.2025
Kontenjan
1/35
Ders Günleri
Cumartesi, Pazar,
Toplam Ders Saati
240 Saat

Dersi İncele

İZMİR Hakkında

İngilizce eğitim alanında yeni bir tarz yaratan AKIN DİL Eğitim Merkezi, 2003 yılından günümüze  alanındaki yayınları ve profesyonel eğitim programları ile Türkiye’nin en önde gelen ve prestijli YDS, YÖKDİL, YKSDİL TOEFL, TOEIC, IELTS, GENEL İNGİLİZCE  Hazırlık Programları ile  Online ve Yüz Yüze Eğitim imkanları sunan Alanında yetkin ve özgün, öncü Eğitim kurumlarından biridir.

İzmir'in en prestijli lokasyonlarından ALSANCAK'ta  da bulunan kurs merkezimizle birlikte, Türkiye Genelinde 26 şubemizle güçlü akademik kadrosu, yaygın online eğitim imkanları, güçlü ve alanında tek özgün yayınları ile öğrencilerimize merkezi eğitim sistemi müfredatında her yıl düzenli olarak geliştirilen ve değişen sınav sistemlerine uygun şekilde düzenlenen müfredat ve hazırlık programları sunan kursumuz, Ankara, İstanbul,İzmir  ve Türkiye’de İngilizce eğitimi veren saygın ve güvenilir İngilizce kursları arasında öncü konumdadır.

AKIN Dil Eğitim Merkezi’nin eğitim programlarının öne çıkan özelliklerinden biri “Nitelikli Eğitim” programlarıdır. Sadece bir kitap üzerine kurulu veya bir öğretmenin inisiyatifine bırakılan dersler yerine, ihtiyacı karşılayan zengin içerikli ve bol miktarda kaynakla çalışılan eğitim programları sunulmaktadır. Programlarımızda kullanılan bütün materyallerimiz; tüm Türkiye’de tanınan ve sürekli tercih edilen kendi yayınlarımız olan özgün kaynaklardır.

AKIN Dil Eğitim Merkezi’nde dil eğitim programları öğrenciyi sadece öğrenen değil, aynı zamanda öğrendiğini uygular hale getirir. Ödevler ve ek dersler ile sınav hazırlık programlarına veya diğer yabancı dil eğitim programlarına katılan adayların öğrendiklerini pekiştirmeleri sağlanır. Verilen ödevler ciddiyetle takip edilerek konuların anlaşılması sağlanır.

Ders günleri ve saatleri dışında verilen ek dersler, bireysel çalışma programları, online telafi dersleri ile öğrencimiz ihtiyaç duyabileceği her zaman eğitim desteğine erişebilmektedir.Bununla birlikte derslerini kaçıran öğrencilere derslerini grup veya özel dersler ile ücretsiz telafi etme imkânı verilir.

Akın Dil Eğitim Merkezi olarak, her yıl düzenli olarak sınav hazırlık programları, yabancı dil Eğitim programları ile İzmir'de Alsancak Şubemizde siz değerli öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Sizleri de AKIN DİL ailesi bünyesinde görmekten büyük mutluluk duyarız,

Yorumlara Göz Atın

Akın Dil Eğitim Merkezi

İrem Kuş

Ilk girdigimde hem ydt hem tyt turkce ve matematikte dogru sayim gercekten dusuktu ozellikle ydt icin 40 dogrum vardi ve bu egitim sureci icinde dogru sayim baya artti 65 ustune çıktım hem ders hem destek acisindan cok yardimci oldular ve guvende hisettirdiler tesekkur ederimm.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Pinar Bayrak Sagirli

2022 şubat ayında online ders almaya başladığım Akindil eğitim merkezinden gerçekten çok memnun kaldım, bir sorunla karşılaştığınızda karşınızda kalifiye çözüm odaklı muhatap bulabilmek büyük bir şans ,olanak... Özelikle bünyenizde bulunan bana İngilizceyi sevdiren sevgili Elif (Karaca)hocanıza,teknik sorunları hemen çözen, bir sorunda hemen çözüm odağı geliştiren Serkan(Akarsu) Beye binlerce teşekkür ederim

Akın Dil Eğitim Merkezi

Halit Kaan Kesgin

Boğaziçi Üniversitesi'nde okuyorum ve ilk başta writing sınavından kalmıştım. Akın Dil sayesinde sadece 2 hafta gitmeme rağmen writing sınavımı rahat bir şekilde geçebildim ve writingin aslında okadar da zor bir şey olmadığını fark ettim. Dersi Alper hocadan almıştım ve kendisi bana çok temel ve basit bir şekilde bazı kritik noktaları gösterdi. Bu sayede zorlanmadım diyebilirim. Akın Dil Eğitim Merkezi'ne teşekkür ederim.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Umut Başat

İzmir'de YDS ve diğer dil eğitim programlarında ilk akla gelen kurum. Personeli, hocaları, çalışanları hepsi güleryüzlü insanlar. Hocalar alanlarında son derece yetkin. Gönül rahatlığıyla dil eğitimi konusunda kendinizi Akın Dil'in kollarına bırakabilirsiniz.????

Akın Dil Eğitim Merkezi

Gizem Tutar

Murat hoca ile başladığım Akındil yolculuğumu anlatmaya kelimeler yetmez. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Bu ingilizceyi nasıl halledeceğim derken tüm endişe ve korkularımı bir kenara bırakarak kendimi buna başarabileceğime inandıran Akındil İzmir kurumuna başta 1yıldır öğrencisi olduğum Murat hocama ardından diğer hocalarıma ve arkaplanda durmadan bizim için çabalayan Serkan Bey'e teşekkürü bir borç bilirim. İşini böyle profesyonel ve bir o kadar da sevgi dolu yapan bir ekip daha da görmedim. Murat hocamın da dediği gibi 'kurslar, dersler biter ama dostluğumuz bakidir.' İyi ki yolumuz kesişmiş..

Akın Dil Eğitim Merkezi

Burcu Boztaş

Her açıdan kaliteli bir eğitim kurumu. Kurumdaki tüm çalışanlar güler yüzlü, cana yakın ve yardımseverler. Ayrıca Oktay hocam ve Murat hocamdan aldığım dersler sayesinde ingilizceyi daha çok sevdim :) Akın Dil İzmir'in en iyisidir :)

Akın Dil Eğitim Merkezi

Hasan Yasak

Ben Hasan Yasak. İzmir Akın Dil Eğitim Merkezinde IELTS sınavı için Alper Hocamızdan eğitim aldım. Sınıf ortamında gerçekleşen dersler ve hocamızın özel ilgisi vasıtasıyla sınavdan istediğim puan olan overall 7 skoru aldım. Bu gibi sınavlara hazırlık ve İngilizce ve diğer diller için eğitim konusunda yardım isteyen herkese İzmir Akın Dil Eğitim Merkezini ve Alper Hocamızı öneriyorum.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Aylin Mentiş KÖKSOY

İzmir Akın Dil Eğitim merkezine, hem bir veli hem de bir eğitimci olarak çok memnun olduğumu dile getirmek isterim. İşlerinin sorumluluğunu hakkıyla yerine getiren başta Serkan bey olmak üzere tüm çalışanlarına ve hocalarına teşekkür ederim. Öğrenciyle bire bir yakından ilgilenen, öğrencinin çalışmalarını özenli ve nazik bir tutum içerisinde takip eden son derece güvenilir ve profesyonel bir ekip var. Anlayışınız ve kaliteli hizmetiniz için tekrar hepinize teşekkürler...

Akın Dil Eğitim Merkezi

Asya Esin Pekel

Öğretmenlerimle istediğim gibi iletişim kurabiliyorum ve buraya gelmeye başladığımdan beri çalışma isteğim ve motivem arttı.Beni olumsuz hissettirecek bir şeyle de şu ana kadar hiç karşılaşmadım her şey bizim konforumuza uygun ilerliyor, derslerin aksamaması önemseniyor, ders eksiğini kapatmak için her türlü alternatif sağlanıyor.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Burak Aydoğdu

Merhabalar kızım 11. Sınıfa gidiyor ve yabancı dil bölümünü seçti . Sınava hazırlık konusunda destek alması amacıyla kurs araştırırken Akın Dİl Kursu İzmir şubesiyle yollarımız kesişti. Kızım ile beraber görüşmeye gittiğimiz de ilk andan itibaren o kadar pozitif bir enerji verdiler ki sonrasında başk bir kurs araştırma gereği duymadan kızım kayıt olmak istedi. Özellikle kurs müdürü ve rehberlik öğretmeni olan sayın Serkan bey kızımla o kadar güzel bir iletişim kurdu ki doğru yerde olduğumuzu bir kere daha hissettik. Gerek ders gerekse özel durumlarda Serkan bey o kadar duyarlı ve iletişime açık ki buradan kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Çocuklarınız için kesinlikle güvenle ve sevgiyle tavsiye edebileceğim bir kurum.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Tuğba Sözen

Kızım 2 yıldır Akın dilde eğitim görüyor. Gerek öğretmenleri gerekse yönetim kadrosuyla çok ilgililer. Bir aile ortamı var. Her şey için teşekkür ediyoruz.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Özge Çelik

Gectigimiz yaz gidip görüstügüm, ilgi alaka ve donanimindan cok memnun kaldıgım bir kurum. Serkan Bey, kesinlik ticari kaygıyla hareket etmeyen, bilgili, yardımcı, sohbeti son derece güzel bir insan. Öyle ki aradan aylar gecmesine ragmen hala aklımda kalan birisi oldu. Kuruma gitmedim dil bölümünden vazgectigim icin ama Serkan Bey her zaman akıl danısabilecegim, dil kursu arayısında olan herkese kosulsuz tavsiye ettigim bir insan oldu. Eger okuyorsaniz yazilanları Serkan Bey, belki hatırlarsınız Özge ben :) Sonsuz sevgi ve selamlarımı iletiyorum. Kolay kolay bu gibi sitelere yorum yapmayan biri olarak böylelikle kendimce tesekkur etmis olayim:) Burayı okuyup fikir edinmeye calisan herkese siddetle tavsiye ederim.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Kaan Gümüş

Merhabalar. Yds için araştırma yaptığımda Akın Dil bu piyasada neden başı çektiğini gidip konuştuğumda anladım. İzmir Akın Dil dersanesine ilk girişimden itibaren hem danışmadaki arkadaşlar hem de dersane müdürü Sayın Serkan Bey çok iyi karşıladılar. Bu süreç ile alakalı tane tane en ince ayrıntısına kadar güler yüzlü bir şekilde konuşma yapıp bu sınavın aslında ne kadar da iyi yapılabilir olduğu konusunda beni ikna ettiler. Derslere başladığımda da anlattıklarına tecrübe ederek emin oldum. Dersane hocalarından özellikle Murat Hoca ve Serkan Bey öğrencileri ile çok ilgili derse nasıl kazandıracağını iyi bilen ve her konuda yardımcı olmaya çalışan müthiş insanlar onlarla birlikte bu sınava hazırlandığım için kendimi şanslı hissediyorum. Ayrıca Akın Dil Eğitim'in hem internet hem de kitap olarak kaynakları öğrenci dostu olarak titizlikle hazırlanmış olması da büyük bir etken. Bu yüzden İzmir Akın Dil dersanesini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Dilerim kendilerini çok daha iyi yerlere taşıyabilirler.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Zeynep Mina Yıldırım

Yks senem için dershane araştırırken keşfettim bu kurumu iyi ki de kayıt olmuşum akındille konuşduktan sonra o kadar içimize sindiki başka bi kursla görüşmeye gerek olmadığını düşündük. Kurumun hocaları her açıdan mükemmel rehber öğretmenimiz düşünebileceğiniz herşeyimizle ilgileniyor verdikleri kaynaklar piyasanın en iyisi sadece 25 tane ingilizce kitaplarımız var dışarıda satılmayan akındil öğrencilerine özel kitapları var onun dışında düzenlenen etkinlikler biz öğrenciler için çok motive edici ve eğlenceli bu kurumda eğitimler bile çok eğlenceli düşünmeden gelin derim :)

Akın Dil Eğitim hakkında ayrıca merak ettiğin başka şeyler mi var?

Eğitimden binamıza, kadromuzdan servis hizmetlerimize kadar her türlü konuda sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bize Yazın izmir@akindil.com
Bizi Ara +902324040055
Tüm Sorular

Popüler Sorular

Adaylara sonuç belgesi gönderilmez. Sınavdan 12 – 36 saat sonrasında ( önceki sınavlarda yapılan uygulama ) adaylar sınav sonuçlarını, T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin resmi sitesinden bağlanarak ( https://sonuc.osym.gov.tr ) öğrenebilirler.

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız