KOCAELİ ŞubedeVerilen Eğitimler

AKIN Dil Eğitim Merkezlerimizde verilen yabancı dil eğitim programları, öğrenciyi sadece öğrenen değil, aynı zamanda öğrendiğini uygular hale getirir. Ödevler ve ek dersler ile öğrenciler, öğrendiklerini pekiştirme imkanına sahip olur. Ayrıca ders günleri ve saatleri dışında verilen ek dersler ile özellikle “okuma” ve “kelime” öğrenmekte sıkıntı yaşayan öğrencilere ücretsiz destek dersler verilmektedir.

Akın Dil Eğitim Merkezi

İZMİT KOCAELİ KIDS CLUB SUMMER FUN


Branş
KIDS
Başlangıç Tarihi
06.07.2024
Bitiş Tarihi
01.09.2024
Kontenjan
5/10
Ders Günleri
Toplam Ders Saati
56 Saat

Dersi İncele
Akın Dil Eğitim Merkezi

İZMİT KOCAELİ YKS-DİL 2025 (300 DS İNG + 160 DS TYT)


Branş
YKS-DİL (YDT)
Başlangıç Tarihi
14.09.2024
Bitiş Tarihi
08.06.2025
Kontenjan
12/30
Ders Günleri
Toplam Ders Saati
550 Saat

Dersi İncele
Akın Dil Eğitim Merkezi

İZMİT KOCAELİ YDS/YÖKDİL ORTA SEVİYE HSS 2024 KASIM


Branş
YDS/YÖKDİL
Başlangıç Tarihi
11.05.2024
Bitiş Tarihi
03.11.2024
Kontenjan
27/30
Ders Günleri
Cumartesi, Pazar,
Toplam Ders Saati
220 Saat

Dersi İncele

KOCAELİ Hakkında

İngilizce eğitim alanında yeni bir tarz yaratan AKIN DİL Eğitim Merkezi, 2003 yılından günümüze  alanındaki yayınları ve profesyonel eğitim programları ile Türkiye’nin en önde gelen ve prestijli  YDS, YÖKDİL, YKS-DİL (YDT), YKS-DİL (TYT), GENEL İNGİLİZCE, IELTS, TOEFL, KONUŞMA KULÜBÜ, ÖZEL DERS, Hazırlık Programları ile Online ve Yüz Yüze Eğitim imkanları sunan Alanında yetkin ve özgün, öncü Eğitim kurumlarından biridir.

Ankara Kızılay'da bulunan kurs merkezimizle birlikte Türkiye Genelinde 30 şubemizle güçlü akademik kadrosu, yaygın online eğitim imkanları, güçlü ve alanında tek özgün yayınları ile öğrencilerimize merkezi eğitim sistemi müfredatında her yıl düzenli olarak geliştirilen ve değişen sınav sistemlerine uygun şekilde düzenlenen müfredat ve hazırlık programları sunan kursumuz, Ankara ve Türkiye’de İngilizce eğitimi veren saygın ve güvenilir İngilizce kursları arasında öncü konumdadır.

İZMİT KOCAELİ AKIN Dil Eğitim Merkezi’nin eğitim programlarının öne çıkan özelliklerinden biri “Nitelikli Eğitim” programlarıdır. Sadece bir kitap üzerine kurulu veya bir öğretmenin inisiyatifine bırakılan dersler yerine, ihtiyacı karşılayan zengin içerikli ve bol miktarda kaynakla çalışılan eğitim programları sunulmaktadır. Programlarımızda kullanılan bütün materyallerimiz; tüm Türkiye’de tanınan ve sürekli tercih edilen kendi yayınlarımız olan özgün kaynaklardır.

Ders günleri ve saatleri dışında verilen ek dersler, bireysel çalışma programları, online telafi dersleri ile öğrencimiz ihtiyaç duyabileceği her zaman eğitim desteğine erişebilmektedir. Bununla birlikte derslerini kaçıran öğrencilere derslerini grup veya özel dersler ile ücretsiz telafi etme imkânı verilir.

Sizleri de İZMİT KOCAELİ AKIN DİL ailesi bünyesinde görmekten büyük mutluluk duyarız.

Yorumlara Göz Atın

Akın Dil Eğitim Merkezi

Ömer Faruk Atılgan

Kocaeli'de İngilizce'nin kalesi ????????

Akın Dil Eğitim Merkezi

Nedim Erdoğan

Çok sağlam bir ekip. Başarılarının devamını dilerim.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Merve Deniz

Güzel bir deneyim istiyorsanız burası doğru yer olmayacaktır. Burası kesinlikle Muhteşem bir deneyim için doğru adres????????

Akın Dil Eğitim Merkezi

Asiye Yılmaz

İşini hakkıyla yapan hocalar.. dil eğitimi için hiç düşünmeden gidin

Akın Dil Eğitim Merkezi

Serkan ÇAKIR

YDS hazırlıkta profesyonel yaklaşım, sonuç odaklı strateji, güler yüzlü öğretmenler

Akın Dil Eğitim Merkezi

ömer hitay

Çalışanları çok saygılı güler yüzlü karşılıyorlar...Hocaları eğitim kalitesi çok iyi çok beğendim...

Akın Dil Eğitim Merkezi

Mehmet Kazım CANDAR

Sıcak samimi yaklaşımı ile dil konusunda özgüven kazanmamı sağlayan kurum. Teşekkürler Akın Dil Kocaeli.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Sümeyye HİTAY

Alanında uzman öğretmenlerle, başarıya ulaşma yolunda güvenilir bir eğitim kurumu.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Mahir Yazar

İngilizce öğrenmek istemeseniz bile zorla öğretirler. Şaka bir yana işlerini iyi yapan genç ve çalışkan bir ekip.

Akın Dil Eğitim Merkezi

özge Kahraman

İlk defa bir yer hakkinda yorum yaziyorum cunki aldigim egitimden cok cok memnun kaldim.Oncesinde cok arastirmistim iyi ki Akın Dil i secmisim,her sey icin cok tesekkurler Sayenizde ingilizce kabusum olmaktan cikti:)

Akın Dil Eğitim Merkezi

Erol ÖNÜÇ

Çağımızın en büyük sorunlarından birine çözüm sunan, kaliteli eğitim kadrosuyla, tecrübesiyle sizleri bekliyor. Bu aileyi tanımak destek almak büyük bir keyifti, teşekkür ederiz.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Kübra BAKİ

Yds ve yökdil sınavlarında başarılı olmak için izmitte gidebileceğiniz tek kurs diyebilirim hocaları oldukça başarılı ve ilgili

Akın Dil Eğitim Merkezi

Feyza ALTUN

Tek kelime ile anlatabilirim. Profesyoneller. Gerisi sadece Kocaeli nin "çalışınca oluyor" sloganı ile size kalmış. Çünkü o derslerden sonra kötü puan alma ihtimaliniz zaten yok.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Pınar Özyalçın

Benim bugüne kadar karşılaştığım en iyi öğretmenim Akındil Kocaeli deki İsmail hocam oldu. Enerjisi ve anlatımı o kadar güzel ki. Sınavdan istediğimiz notu alamıyorsak bu tamamen bizimle ilgili. Başladığımız günden son güne kadar yoklama alındı, ek dersler yapıldı hem yüz yüze hem uzaktan eğitimle, bizi sınavda karşılaşabileğimiz her türlü olumsuzluk ihtimaline karşı dikkatimiz dağılmasın diye her şeye hazırlamaya çalıştı. Kimse geri kalmasın diye ses kayıtları aldırdı. Ve bir sürü güzel insanla tanışmamızı sağladılar. İyi ki Kocaelide de varsınız Akın Dil İyi ki tanıştık İsmail Doğru Hocam

Akın Dil Eğitim Merkezi

Keziban KAYABAŞI

Akın Dil başlı başına bir marka konumunda. Kocaeli şubesinin açıldığını öğrendikten sonra başka bir kurum arayışına girme gereği dahi duymadım. Akın Dil Kocaeli şubesi de verdiğim kararda ne kadar haklı olduğumu kanıtladılar. İyi bir dil eğitimi almak isteyen bütün öğrencilere şiddetle tavsiye ediyorum.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Mihriban Sarı

Yaptıkları işin hakkını veren, gülen yüzleri ve donanımlı personelleri ile tam bir markalar. Hedeflediğim YDS puanına ulaştıktan sonra bile bu kurumdan kopmayı düşünmüyorum. Akademi hayatım boyunca verdikleri destek ihmal edilemeyecek seviyede. Tüm Kocaeli Akın Dil ailesine sonsuz teşekkürler... Emeğinize, yüreğinize sağlık.

Akın Dil Eğitim Merkezi

Beyza Uludoğan

Ben Akın Dil Eğitim Merkezi'nden, Beyza Uludoğan. Kurstan aldığım eğitimden ve tüm hocalardan, özellikle Osman Hoca'dan, çok memnunum.

Akın Dil Eğitim hakkında ayrıca merak ettiğin başka şeyler mi var?

Eğitimden binamıza, kadromuzdan servis hizmetlerimize kadar her türlü konuda sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bize Yazın kocaeli@akindil.com
Bizi Ara 0262 322 10 00
Tüm Sorular

Popüler Sorular

Adaylara sonuç belgesi gönderilmez. Sınavdan 12 – 36 saat sonrasında ( önceki sınavlarda yapılan uygulama ) adaylar sınav sonuçlarını, T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin resmi sitesinden bağlanarak ( https://sonuc.osym.gov.tr ) öğrenebilirler.

Eğitimlerden
Haberdar Olmak İster Misiniz ?

En son güncellemelerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için abone olun.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.
Tamam
Hayır
Çerez Politikamız